21. 02. 2019 16:05 | NEW YORK/Šoubiz

Prezradili pohlavie? Meghan dostala darčeky, ktoré to napovedajú

Jej baby shower vraj stál 300-tisíc dolárov.

Vojvodkyňa zo Sussexu
Vojvodkyňa zo Sussexu Foto: Profimedia.sk

Vojvodkyňa zo Sussexu už odletela z New Yorku, kde sa vybrala na päť dní. Ešte deň pred odchodom si však stihla užiť avizovaný baby shower (večierok pred príchodom bábätka na svet), ktorý jej zorganizovali jej priateľky.

Paparazzi striehli v stredu popoludní pred hotelom The Mark. Podľa portálu MailOnline sa párty konala v luxusnej hotelovej izbe Grand Penthouse Suite, ktorá stojí neuveriteľných 75-tisíc dolárov za noc. Cena celého večierka sa pritom pohybuje v oveľa väčších číslach, a to 300-tisíc dolárov.

Medzi celebritnými hosťami nechýbala Amal Clooney či Serena Williams a aj keď sa vojvodkyňa vyjadrila, že pohlavie jej dieťatka bude prekvapením, farba darčekov naznačovala, že už vedia, či to bude chlapec alebo dievča.

Keďže väčšina darov aj dekorácií bolo ružovej farby, teraz všetci predpokladajú, že to bude dievčatko. Či sú tieto špekulácie pravdivé, to sa dozvieme až na prelome apríla a mája, kedy sa má narodiť. Meghan okrem iného zjavne dostala retiazku s nápisom mommy (mama), ktorú mala na sebe na letisku, keď odchádzala naspäť do Británie.

Meghan bola na let veľmi pohodlne oblečená a spoločnosť jej robila kamarátka Amal Clooney a jej dvojičky. Vojvodkyňa letela súkromným lietadlom, v ktorom letenka stojí 125-tisíc dolárov, čo vraj dostala ako dar od Clooneyovcov.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz