23. 02. 2019 17:05 | LOS ANGELES/Šoubiz

Aj Ron bol z nej namäkko: Takto dnes vyzerá Fleur Delacour z Harryho Pottera

Rodená Parížanka má dnes 36 rokov, okrem herectva ju živí aj modeling.

Clémence Poésy ako Fleur Delacour
Clémence Poésy ako Fleur Delacour Foto: Profimedia.sk

Francúzska herečka Clémence Poésy stvárnila vo filme Harry Potter a Ohnivá čaša študentku čarodejníckej školy Beauxbatons, ktorá sa zúčastnila Trojčarodejníckeho turnaja. Blondínka si zahrala aj v posledných dvoch častiach filmu Harry Potter a Dary smrti. Hoci bol z nej namäkko aj Ron Weasley, nakoniec vo filme skončila s jeho bratom Billom.

Rodená Parížanka má dnes 36 rokov, okrem herectva ju živí aj modeling. Čo sa týka jej súkromného života, Clémence je veľmi diskrétna.

V januári 2017 priviedla na svet prvého syna Liama. Túto správu prezradil jej herecký kolega Omart Sy. Dvojica si spoločne zahrala vo filme Aj dvaja sú rodina, ktorý si môžete pozrieť v sobotu 23. februára o 20.30 h a v repríze v nedeľu 24. februára o 01.50 h na Markíze.

Takto vyzerá Clémence Poésy dnes. Fotka je z konca minulého roka, keď sa zúčastnila na 10. ročníku filmového festivalu vo francúzskom Les Arcs.

Clémence Poésy na filmovom festivale Les Arcs
Foto: Profimedia.sk
 

O filme Aj dvaja sú rodina

Samuel (Omar Sy), pôžitkár a starý mládenec z presvedčenia, žije v malebnom južnom Francúzsku, kde si plnými dúškami užíva v podstate všetko, čo život ponúka. Každý deň slnko, pláž a zábava... A žiadne záväzky.

Jedného dňa sa však na prahu jeho dverí objaví Kristin (Clémence Poésy), jedna z jeho početných bývalých známostí, s nečakaným prekvapením v talóne – rozkošným bábätkom menom Gloria. Dcérkou, o ktorej existencii Samuel až do tej chvíle nemal ani len najmenšie tušenie. No sotva sa stihne ako-tak spamätať z počiatočného šoku, je Kristin už aj preč – no bez Glorie... Predstava, že by sa mal úplne sám postarať o dieťa, čo mu príde asi rovnako absurdné, ako keby sa mal hneď zajtra stať laureátom Nobelovej ceny za atómovú fyziku alebo odletieť spolu s prvou ľudskou posádkou na Mars, Samuela natoľko vydesí, že si narýchlo zbalí pár vecí a spolu s maličkou Gloriou okamžite vyrazí do Londýna pátrať po Kristin. No po nej akoby sa zľahla zem.

O osem rokov neskôr sú Samuel a Gloria (Gloria Colston) nerozlučná dvojica a Londýn je ich domovom. Vďaka dcérke, ktorá je mu všetkým a bez ktorej si už svoj život nevie vôbec predstaviť, Samuel konečne dospel a stal sa medzičasom vcelku úspešným a vyhľadávaným kaskadérom. Zrazu však do jeho života opäť vstúpi Kristin – rozhodnutá získať dcérku, ktorú pred rokmi bez vysvetlenia opustila, za každú cenu späť...

Nenechajte si ujsť film Aj dvaja sú rodina v sobotu o 20.30 h na Markíze!

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz