26. 02. 2019 06:30 | BRATISLAVA/TV Markíza

Ewa Farna zverejnila sladké tajomstvo. Veď to už má za pár

Srdečne blahoželáme.

Ewa Farna zverejnila sladké tajomstvo. Veď to už má za pár
Ewa Farna zverejnila sladké tajomstvo. Veď to už má za pár Foto: Youtube/ EWA FARNA OFFICIAL

Česká speváčka s poľskými koreňmi Ewa Farna povedala áno svojmu dlhoročnému partnerovi a gitaristovi z jej kapely Martinom Chobotom pred rokom a pol. O svadbe ale veľmi nehovorili a ukázali z nej len jeden záber. Dvojica si chráni súkromie najmä pred českým bulvárom, ktorý nezaujímalo nič iné, len či speváčka pribrala alebo schudla.

V Ewinom živote sa pri tom dejú oveľa podstatnejšie a krajšie záležitosti. Sama na to neupozornila, len vyskúšala fanúšikov, či budú sledovať videoklip do konca. Na sociálnej sieti totiž po dlhom váhaní zverejnila klip k piesni Ta o nás.

Nejde o oficiálnu nahrávku. Skladbu si napísali Martin a Ewa na ich svadbu, kde klip pustili rodine a najbližším priateľom. Práve tí ich prehovovárali, aby ho zverejnili aj pre fanúšikov.

Tí sa nemohli dozvedieť šťastnú správu krajším spôsobom. Dvojica doplnila klip o zábery zo svadby, ale aj z aktuálnej dovolenky, kde sa Ewa pýši tehotenským bruškom. Evidentne je už vo vyššom štádiu tehotenstvo a onedlho z nej bude mamina. Blahoželáme!


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz