26. 02. 2019 12:30 | USA/zv

Obrovské zmierenie v šoubiznise po ôsmich rokoch. Taký zvrat nikto nečakal

Všetko sa udialo po Oscaroch.

Lady Gaga
Lady Gaga Foto: Profimedia.sk

Osem rokov si nevedeli prísť na meno a teraz sa konečne zmierili! Fanúšikovia Madonny a Lady Gaga neverili vlastným očiam, keď na Instagrame zbadali ich spoločnú fotku, na ktorej si neskákali do vlasov, ale práve naopak, úprimne sa usmievali a vyzerali ako dobré priateľky.

Záber vznikol po Oscaroch na Madonninej after party v Los Angeles a aj keď bol najskôr prísny zákaz ho zverejniť na sociálnych sieťach, magazín Time, ktorý fotenie organizoval, sa nakoniec dohodol s fotografom JR a fotku vypustili do sveta. Okrem magazínu a fotografa si ju zdieľala aj samotná Madonna.

Zdroj:Instagram/madonna

Spor medzi umelkyňami sa začal v roku 2011 po tom, čo Gaga nahrala hit Born This Way. Problém bol v tom, že kritici tvrdili, že sa vraj príliš podobal na Madonninu skladbu Express Yourself. Podľa Gagy boli tieto porovnávania smiešne, no Madonne sa to až také smiešne nezdalo.

Gaga sa o konflikte otvorene rozhovorila aj v dokumente Gaga: Five Foot Two, ktorý o nej nakrútil Netflix. Z jej slov ale bolo cítiť, že má voči popovej dive rešpekt a ako speváčku a umelkyňu ju obdivuje.

Ktovie, čo si povedali po Oscaroch, keď sa medzi nimi konečne prelomili ľady.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz