13. 03. 2019 19:44 | LOS ANGELES/markiza.sk, dg

Lady Gaga reaguje na špekulácie o tom, že čaká dieťa: „Som tehotná, ale...“

Jej fanúšikovia sa už nevedia dočkať.

Lady Gaga
Lady Gaga Foto: Instagram/ladygaga

Pre Lady Gaga je rok 2019 nepochybne najúspešnejším v jej kariére. Americká speváčka a herečka sa stala vôbec prvým interpretom, ktorý v jednom roku získal štyri najprestížnejšie ocenenia - Zlatý glóbus, BAFTA, Grammy a Oscara.

Ošiaľ okolo filmu Zrodila sa hviezda, megahitu Shallow a špekulácií ohľadom jej údajného vzťahu s Bradleym Cooperom pomaly utícha, bulvárni novinári preto tentoraz prišli pre zmenu so správou, že čaká dieťa.

Tridsaťdvaročná speváčka na špekulácie zareagovala vtipne na sociálnej sieti Twitter, kde napísala: „Hovorí sa o tom, že som tehotná? Áno, čakám #LG6“.

LG6 neznamená nič iné ako jej šiesty štúdiový album, na ktorom poctivo pracuje. Jej fanúšikovia sa už novej hudby nevedia dočkať.

S novým albumom už prichádzajú ďalšie špekulácie týkajúce sa možnej spolupráce so speváčkou Rihannou. Lady Gaga totiž začala sledovať barbadoskú krásku na Instagrame spolu s producentom BloodPop. Dohadom nahráva fakt, že Lady Gaga sleduje na Instagrame len 40 účtov, a to zvyčajne ľudí, s ktorými spolupracuje. Uvidíme, čo je na tom pravdy.

Okrem toho sa Lady Gaga objavila už po dvadsiaty piaty raz na titulnej strane magazínu V. Na ďalšie fotky sa prekliknete šípkou vpravo (priamo na fotke).

Zdroj: Instagram/ladygaga

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz