21. 03. 2019 08:54 | BRATISLAVA/dg

Majk Spirit priznal priateľku: Už hovorí aj o deťoch

Bude to práve s novou priateľkou, s ktorou, ako sám povedal, má jedno veľké rande už štyri mesiace?

#tbt s Matúšom Krnčokom - Majk Spirit
#tbt s Matúšom Krnčokom - Majk Spirit Foto: TV Markíza

Matúš Krnčok sa zo štúdia, kde nakrúca reláciu Throwback Thursday, tentoraz presunul do nahrávacieho štúdia, kde urobil rozhovor s Majkom Spiritom. Jeden z najúspešnejších raperov slovenskej hudobnej scény porozprával o úplných začiatkoch až po vrchol svojej rapovej kariéry.

Keďže má Majk 34 rokov, otázky týkajúce sa jeho súkromia ho neobchádzajú. „Dlhé roky som si zvolil takú filozofiu, že som bol zadaný do mojej kariéry, do môjho sna, do mojej práce, do mojej vášne a všetku tú energiu, tvorivosť a čas som venoval tomu, aby som tento sen budoval, a aby som stále rástol a stále vedel inšpirovať ľudí okolo seba. Dlhé roky mi to vyhovovalo, nechýbalo mi to,“ povedal Majk.

Priznal, že v jeho živote bolo veľa žien. „Užíval som si všetky tie ženy, ktoré som popritom stretol na tej ceste, bolo ich veľa - krásnych, zaujímavých žien, malých vzťahov, dlhých aj krátkych a vždycky mi bolo fajn a až posledné roky, keď som si všimol, že všetci moji kamoši už zakladajú rodiny a majú deti alebo minimálne majú dlhodobé partnerky a plánujú svadby, tak som sa tak zobudil,“ povedal úprimne Majk.

V rozhovore povedal, že ďalšiu dekádu by chcel stráviť inak. Obľúbený raper si plánuje založiť rodinu. Prekvapil tiež odpoveďou, že plánuje mať aspoň štyri deti. Bude to práve s novou priateľkou, s ktorou, ako sám povedal, má jedno veľké rande už štyri mesiace?

Sledujte nové #tbt, v ktorom Majk prezradil, aký najväčší trapas sa mu počas jeho kariéry stal. A bolo to len prednedávnom.

 

Ak ste nestihli predchádzajúce časti #tbt s Matúšom Krnčokom s Janou Kirschner, Máriou Čírovou či vešticou Ginou, nájdete ich zadarmo v našom videoarchíve.

Toto, ale aj viac zaujímavých videí môžete sledovať na našom Youtube kanáli Televízia Markíza. Kliknite na odber a budete vidieť všetko ako prví.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz