26. 03. 2019 15:00 | BRATISLAVA/markiza.sk, zv

A dosť! Zora Czoborová ukončila dohady, prečo nemá deti

V otvorenej spovedi umlčala všetkých zvedavcov.

Zora Czoborová
Zora Czoborová Foto: Profimedia.sk

Ľudia majú niekedy pocit, že keď žena dospeje do určitého veku, je prirodzené sa jej pýtať, kedy sa vydá a kedy bude mať deti. Tieto otázky sa ich zvyknú pýtať aj úplne cudzie osoby, ktoré netušia, aký je ich zdravotný stav a čím všetkým si prešli.

Na podobné poznámky je zvyknutá aj Zora Czoborová (52), ktorá na ne reagovala nespočetne veľakrát. Teraz ale už stratila nervy. Po otázke, či má šťastný život, keďže nemá deti, sa rozhodla prehovoriť na Facebooku.

V úprimnom statuse raz a navždy ukončila dohady o tom, prečo sa nestala mamou. „Bohužiaľ, aj keď som detičky veľmi chcela a priznám sa, že sme sa o to s partnerom pokúšali aj pomocou lekárov, nebolo nám proste dopriate. A či som šťastná? Okolo 40ky to veľmi bolelo. Hlavne nasledujúce roky, keď každý pokus zlyhal a napichané hormóny nielen s mojím telom, ale aj dušou robili riadne kotrmelce," napísala.

profimedia-0421920820.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Sympatická fitnes trénerka dodala, že šťastná je! Najväčším šťastím jej života je totiž to, že má vedľa seba človeka, ktorý ju miluje. „Preskáče si s vami všetko, aj s vašimi stavmi, je vám oporou a dokáže vám, že váš spoločný život má pre neho najväčšiu hodnotu, aj keď, bohužiaľ, bez detičiek."

Celý status si prečítajte nižšie. Zorka už hádam týmto umlčala všetkých zvedavcov.

Zdroj:Facebook/ZoraCzoborova

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz