17. 04. 2019 12:54 | LONDÝN/zv

Meghan tesne pred pôrodom: Ďalšia nečakaná zmena

Vojvodkyňa tak trochu ignoruje tradície.

Vojvodkyňa a vojvoda zo Sussexu
Vojvodkyňa a vojvoda zo Sussexu Foto: Profimedia.sk

Vojvodkyňa a vojvoda zo Sussexu nedávno zverejnili oficiálnu správu o blížiacom sa pôrode v kráľovskej rodine. Manželský pár sa rozhodol priviesť prvé dieťa v súkromí bez pozornosti médií a verejnosti. Radostnú novinu o tom, že bábätko je na svete, zverejnia zrejme až pár dní po jeho narodení.

Meghan od začiatku svojho pôsobenia v kráľovskej rodine tak trochu ignoruje protokol. Rovnaký prístup má podľa MailOnline aj pri výbere pestúnky. Kým podľa kráľovskej tradície by si mala vybrať pomocníčku z Nórska, ona má iný plán.

Údajne chce opatrovateľku z USA, keďže je hrdá na svoje korene. Obrátiť sa mala na špecializovanú personálnu agentúru, ktorej bolo vtedy povedané, aby našli vhodného kandidáta v priebehu nasledujúcich troch mesiacov.

profimedia-0420542097.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Daily Mirror píše, že vojvodkyňa má jasnú predstavu o tom, ako bude vychovávať svoje prvé dieťa. „Meghan mala jasno v tom, keď informovala náborových agentov, že uprednostňuje Američana a chce, aby sa cítil ako súčasť rodiny a nie ako uniformovaný člen personálu," uviedol britský portál.

Vojvodkyňa sa nebráni ani možnosti najať si mužského opatrovateľa. Zarobiť si môže až okolo 70-tisíc libier ročne, v závislosti od jeho skúseností. Bývať by mal v zrekonštruovanom Frogmore Cotagge, kam sa manželia presťahovali.

profimedia-0418572852.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz