19. 04. 2019 11:30 | BRATISLAVA/Šoubiz

Stačilo málo: Známej žene zachránil život zlý pocit

Pozrite si inšpiratívny rozhovor.

Renátka
Renátka Foto: AVON

Známe tváre slovenského šoubiznisu ani tento rok nezabudli na ženy, ktoré to v živote nemali ľahké. Už 8. júna sa stretnú osobnosti, pacientky, ale aj ľudia s dobrým srdcom na Bratislavskom hrade, kde sa uskutoční AVON Pochod za zdravé prsia.

My sme boli na fotení ambasádorov tohto zmysluplného projektu, ktorého sa zúčastnili aj Erika a Renáta. Tieto ženy na vlastnej koži zistili, čo je to bojovať s rakovinou prsníka. Ani jedna by to ale bojom nenazvala.

ERIKA_small.jpg
Foto: AVON
 

Pozrite si inšpiratívny rozhovor, v ktorom nám jedna z nich prezradila, že na preventívnu prehliadku išla len pre zlý pocit. Ten jej nakoniec zachránil život.

 

AVON Pochod za zdravé prsia

V poradí už 11. ročník AVON Pochodu za zdravé prsia sa bude konať 8. júna v Bratislave. Myšlienka sa nesie v duchu - Nie je dôležité, čo máš na hlave, ale čo nosíš v srdci. Prinesie so sebou množstvo dobrej nálady a bohatý celodenný program, ktorý budú môcť stráviť rodiny s deťmi v krásnom prostredí Bratislavského hradu v areáli Východnej terasy.

Priamo na mieste bude k dispozícii aj odborný garant projektu Doc. MUDr. Vladimír Bella, PhD., ktorý sa bude venovať najmä prevencii a vzdelávaniu v oblasti rakoviny prsníka, názorne vysvetlí a naučí ženy správnemu postupu samovyšetrenia prsníkov.

Pripravený je bohatý celodenný program, ktorý budú môcť stráviť rodiny s deťmi v krásnom prostredí Bratislavského hradu v areáli Východnej terasy. Tešiť sa môžu na Simu Martausovú, Desmod, S Hudbou Vesmírnou, Puding pani Elvisovej, Dana Heribana, CAMPANU BATUCADU - bubnová show či Otta Weitera a ďalších.

Vstupenkou na podujatie je Tričko 2019, ktoré je v ponuke v dámskom, pánskom aj detskom prevedení. Pri kúpe prvých dvoch je zadarmo praktický batoh. Všetky finančné prostriedky získané predajom tričiek poputujú na konto verejnej zbierky „AVON Pochod 2019", realizovanej občianskym združením Zdravá žena.

Viac informácií nájdete na webovej stránke www.zdraveprsia.sk a na facebookovom profile Avon proti rakovine prsníka.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz