10. 06. 2019 17:04 , článok bol aktualizovaný 10. 06. 2019 17:38 | LOS ANGELES/kc

Justin Bieber vyzval Toma Cruisea na súboj v oktagone. Olej do ohňa prilial aj Conor McGregor

Veľa ľudí poukázalo na fakt, že Bieber (25) je o 31 rokov mladší a Cruise (56) by mohol byť jeho otcom.

Bieber vs Cruise.
Bieber vs Cruise. Foto: TASR/AP, koláž: tvnoviny.sk

Justin Bieber vyzval Toma Cruisea na súboj v oktagone. Znie to ako vtip, no naozaj sa to stalo. Kanadský spevák výzvu zverejnil v nedeľu večer na svojom Twitterovom účte. Slávny herec síce zatiaľ neodpovedal, no na sociálnych sieťach už sa začali šíriť špekulácie o mieste súboja a reakcia prišla aj zo strany Conora McGregora, ktorý sa ponúkol, že súboj by mohla zastrešiť jeho organizácia.

„Chcel by som vyzvať Toma Cruisea na súboj v oktagone. Tom, v prípade, že to odmietneš, si zbabelec a bude ťa to prenasledovať do konca života," napísal Bieber na sociálnej sieti.

Súboj, o ktorom fanúšikovia ani netušili, že chcú aby sa uskutočnil. Aj takto sa dá označiť možná konfrontácia medzi kanadským spevákom Justinom Bieberom a hollywoodskou hviezdou Tomom Cruisom.

Veľa ľudí v komentároch poukázalo na fakt, že Bieber (25) je o 31 rokov mladší a Cruise (56) by mohol byť jeho otcom. Kanadský spevák (175 cm) má aj výškovú prevahu, je o 5 cm vyšší ako hollywoodska hviezda (170 cm).

Connor McGregor prilial olej do ohňa.

Oboch ich spája najmä to, že popri miliónoch fanúšikoch majú aj veľké množstvo „hejterov". Tento súboj, by si tak určite našiel svoje publikum. Zatiaľ nie je jasné, či výzve predchádzal konflikt medzi aktérmi. Čo na to Tom Cruise? Nechajme sa prekvapiť.VIAC Z Šoubiz