13. 06. 2019 14:41 | NEW YORK/Šoubiz

Slovenský youtuber si vzal kamarátovu mamu (75). Mesiac po svadbe sa rozvádzajú

Mnohí tomu nechceli veriť.

Slovenský youtuber si vzal kamarátovu mamu (75). Mesiac po svadbe sa rozvádzajú
Slovenský youtuber si vzal kamarátovu mamu (75). Mesiac po svadbe sa rozvádzajú Foto: Instagram/ david.dobrik

Slovenský youtuber David Dobrik (22), ktorý žije a žne úspechy v Amerike, sa pred mesiacom oženil so 75-ročnou Lorraine Nash. Za ženu si vzal mamu svojho kamaráta a youtubera Jasona Nasha. Ten mu totiž tvrdil, že si nenájde lásku, a tak sa David rozhodol požiadať o ruku jeho mamu.

Mnohí si mysleli, že ide o vtip a nechceli tomu veriť. David ale zašiel ešte ďalej. Na sociálnej sieti zverejnil fotky zo zásnub a aj zo svadby v Las Vegas.


Mesiac od svadby sa dvojica rozvádza. O tom, že boli skutočne svoji a aktuálne prebieha rozvodové konanie, svedčia aj rozvodové dokumenty, ktoré získal portál E! News.

"So zlomeným srdcom oznamujem, že sa Lorraine a ja rozchádzame. Prajem jej len to najlepšie. Možno sme sa trochu poponáhľali, ale to sa stáva, keď sa dvaja mladí ľudia zamilujú. Snažili sme sa, aby to fungovalo. Niekedy tomu druhému nestačíte, aj keď robíte čokoľvek. Lorraine je mojím svetlo, mojou múzou a istotou. Naučila ma nielen, ako milovať druhého, ale ako milovať samého seba. Budeme sa naďalej milovať a podporovať ako priatelia. A spoločne vychovávať naše deti. Prosím, rešpektujte v týchto časoch naše súkromie," napísal bizarný odkaz youtuber.

Je zrejmé, že išlo najmä o sledovanosť a nie o lásku. A možno aj o iróniu. Skutočne sme ale dospeli do takého stavu, aby sme zneužívali význam lásky a manželstva takýmto spôsobom pre lajky, komentáre a čísla videní?

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz