26. 06. 2019 12:15 | LOS ANGELES/Šoubiz

Médium sa spojilo s mŕtvym Jacksonom. Mrazivý odkaz zo záhrobia

Ako sa cíti kráľ popu na druhom svete?

Médium sa spojilo s mŕtvym Jacksonom. Mrazivý odkaz zo záhrobia
Médium sa spojilo s mŕtvym Jacksonom. Mrazivý odkaz zo záhrobia Foto: Profimedia.sk

Michael Jackson si vraj užíva posmrtný život až s detskou bezstarostnosťou. Tvrdí to známe hollywoodske médium Tyler Henry. Údajne sa mu podarilo nadviazať kontakt s kráľom popu. Dvadsaťtriročný Tyler sa spojil s Jacksonom počas sedenia s jeho sestrou La Toyou v rámci televíznej šou, ktorú vysiela televízia E!.

Udialo sa tak 10 rokov po smrti kráľa popu. Micheal Jackson zomrel na následky predávkovania anestetikami Propofol.

Jackson médiu prezradil, že odpustil svojej sestre La Toyi. V 90. rokoch sa totiž verejne vyjadrila k jeho údajným vzťahom s neplnoletými chlapcami.

"Keď prišiel ku mne, cítil som mier. Bolo to zaujímavé. Prišiel mi ako dieťa, ktoré sa pokúšalo spojiť s bratom alebo sestrou. Bolo to veľmi emocionálne," povedal Tyler.

Sedenie s La Toyou a nadviazanie kontaktu s Michaelom sa udialo ešte v marci, pred zverejnením dokumentu Leaving Neverland, ktorý zachytáva výpovede dvoch mužov o tom, ako ich Jackson zneužíval v detskom veku.

Sestru Michaela Jacksona zaujímalo, ako sa spevák cítil v posledných chvíľach pred smrťou. Médiu povedal, že bol rozrušený z liečby a správania jeho lekára Conrada Murraya. Vyčíta mu, že ho nechal v tom čase samého.

"Mali ste tam byť. Dôveroval som vám. Mali ste mi pomôcť, ale vy ste odišli," povedal Michael médiu.

"To, čo ma bolí viac než čokoľvek iné je, že tam bola osoba z vnútorného kruhu rodiny, ktoré dôveroval, ale ten človek tam vtedy nebol," povedala La Toya, ktorej sa po týchto slovách chcelo len plakať.
VIAC Z Šoubiz