26. 06. 2019 14:44 | NEW YORK/Šoubiz

Tehotná? Známa kráska má pár mesiacov po svadbe viditeľné bruško

Stačil jeden komentár a pod fotkou sa strhla lavína.

Nevesta s otcom
Nevesta s otcom Foto: TV Markíza

Anjelik Victoria´s Secret a jedna z najúspešnejších modeliek súčasnosti, Karlie Kloss, sa nedávno vydala. Jej vyvoleným je brat manžela Ivanky Trump, Joshua Kushner. Pár vstúpil do manželstva v októbri 2018 a mali decentný obrad. Oslavu odložili na neskôr.

Teraz, po niekoľkých mesiacoch, sa v americkom Wyomingu rozhodli usporiadať veľkú posvadobnú párty v kovbojskom duchu.

Karlie zverejnila z tejto udalosti viacero fotiek, jedna však bola pre fanúšikov špeciálna. Na zábere, kde sa modelka usmieva muža, si pozorní fanúšikovia všimli jeden detail - viditeľné bruško. Pod fotkou padla otázka: "Tehotná?"

Modelka vtipne zareagovala. "Nie som tehotná, len milujem hranolky." Potom nasledovala lavína komentárov, v ktorých jedna časť fanúšikov modelku podporila v tom, že si môže dopriať jedlo, aké chce. Druhá skupina sa vrhla na kritizovanie autorky komentára o "tehotnej".

Či skutočne je, alebo nie je kráska v očakávaní, vie len ona sama. Faktom však ostáva, že s vyčnievajúcim bruškom ešte nikdy videná nebola. Zarába práve svojou dokonale vyšportovanou postavou, tehličkami na bruchu a spomedzi modeliek je najväčšou športovkyňou.

Manželom to mimoriadne pristane. Pozrite si fotky z ich oslavy:

Zdroj: Instagram/karliekloss

Zdroj: Instagram/karliekloss

Zdroj: Instagram/karliekloss


VIAC Z Šoubiz