04. 07. 2019 07:11 | ŠTOKHOLM/dg

Slávneho rapera obťažovali na ulici. Desivú bitku zachytili na videu

Video nie je vhodné pre deti a slabšie povahy.

Slávneho rapera obťažovali na ulici. Desivá bitka bude mať následky
Slávneho rapera obťažovali na ulici. Desivá bitka bude mať následky Foto: Instagram/asaprocky

Amerického rapera ASAP Rockyho zatkli počas návštevy Štokholmu pre podozrenie z útoku s priťažujúcimi okolnosťami. Informovala o tom v stredu agentúra DPA s odvolaním sa na švédsku prokuratúru.

K zatknutiu 30-ročného Rakima Mayersa (čo je rodné meno rapera) došlo v utorok večer po jeho koncerte v hlavnom meste Švédska. Polícia zatkla aj ďalších troch členov jeho tímu - dvaja z nich sú takisto podozriví z útoku s priťažujúcimi okolnosťami.

Zmienené zatknutia súvisia s nedeľným incidentom v centre Štokholmu. Videozáznam, ktorý zverejnil Rocky na Instagrame a na portáli TMZ, ukazuje, ako rapera s jeho tímom prenasledujú po meste dvaja mladí muži, a následnú hádku na ulici.

Na záberoch je počuť, ako Rocky a členovia jeho tímu žiadajú mužov, aby odišli. Mladíci však nepočúvli. Jeden z nich potom udrel člena raperovho tímu slúchadlami. Na ďalšom zábere je zase vidieť, ako jedného z mladíkov zrazia na zem a následne začnú biť. Video nie je vhodné pre deti a slabšie povahy.

Zdroj: Instagram/asaprocky

Ako prvý o incidente informoval štokholmský denník Aftonbladet. Prokurátor musí najneskôr do sobotňajšieho poludnia rozhodnúť, či požiada o predbežné zadržanie týchto štyroch osôb, uviedla hovorkyňa prokuratúry.

ASAP Rocky, medzi ktorého hity patrí napríklad pieseň Praise the Lord, je v súčasnosti na turné po Európe.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz