15. 07. 2019 15:35 | PORTLAND/markiza.sk, pt

Po slávnom hollywoodskom hercovi sa zľahla zem: Teraz našli telo!

Zomrel za záhadných okolností?

Charles Levin (vpravo) v Šou Jerryho Seinfelda
Charles Levin (vpravo) v Šou Jerryho Seinfelda Foto: Columbia Pictures

Ešte pred týždňom ohlásil polícii syn hollywoodskeho herca Charlesa Levina (69), že jeho otec je nezvestný. Predstavitelia zákonodarnej moci štátu Oregon po siedmych dňoch pátrania oznámili, že našli telesné pozostatky mŕtveho muža, ktoré pravdepodobne patria práve Levinovi.

Podľa informácií CNN súdny lekár momentálne vykonáva identifikáciu, no málokto predpokladá, že by nebola pozitívna. Už v sobotu 13. júla totiž pátracie zložky objavili Levinove auto na odľahlej ceste a v ňom mŕtvolu hercovho psa!

Policajti začali systematicky prečesávať okolie vozidla a v pondelok sa im podarilo objaviť pozostatky staršieho muža. Podľa vyjadrenia policajného hovorcu je veľmi pravdepodobné, že ide práve o Levina. Príčinu smrti zatiaľ oficiálne neoznámili, keďže stále prebieha vyšetrovanie.

Charles Levin bol predovšetkým televízny herec a objavil sa vo viacerých známych projektoch. Zahral si napríklad v seriáloch Zákon a poriadok, L.A. Law, Murphy Brownová, NYPD Blue, Doogie Howser či Šou Jerryho Seinfelda.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz