13. 08. 2019 06:10 | BRATISLAVA/Šoubiz

Comeback desaťročia? Škandalózny Charlie Sheen má vraj tajný plán

Kultový sitkom by sa mohol vrátiť na televízne obrazovky.

Charlie Sheen
Charlie Sheen Foto: Profimedia.sk

Komediálny seriál Dva a pol chlapa (môžete ho sledovať od pondelka do piatku o 17:25 na Dajto) sa stal celosvetovým fenoménom. No po odchode Charlieho Sheena pre rôzne závažné prehrešky projekt podľa fanúšikov úplne stratil svoje čaro. Momentálne im však možno svitá nová nádej.

Podľa nemeckého denníka Bild je vraj celkom možné, že škandálmi opradený problémový herec chce Dva a pol chlapa prekvapujúco opäť vzkriesiť. Hladinu špekulácií rozvíril nemecký herec Pedro Lopez Martinez, ktorého diváci poznajú z akčného trháku Kobra 11 a navyše vystupuje aj ako dvojník Charlieho Sheena.

Obaja sa spoznali na akcii Comic Con v Dortmunde a nedávno sa znovu stretli v Londýne. "Preberali sme tam naše spoločné plány," cituje Lopeza Martineza Bild. Herec nevyvrátil, že by mohlo ísť práve o pokračovanie Dva a pol chlapa. Seriál skončil v roku 2015 po 12 sériách, Sheen skončil po 8. sérii.

"Charlie má už príbeh vymyslený. Svoju smrť v seriáli iba predstieral, aby mohol v Španielsku pátrať po nevlastnom bratovi. Tam narazí na mňa - v rovnakom oblečení, s rovnakým štýlom, len v mladšom vydaní. O nápade chce čoskoro hovoriť s producentom Chuckom Lorrem," vyjadril sa Lopez Martinez.

Sheen a Lorre sú už dlhší čas na nože a ich vzťah bol pre Charlieho výstrelky a drogové excesy na totálnom bode mrazu. Teraz by sa to podľa nemeckého herca mohli zmeniť: "Charlie je úplne nadšený predstavou zahrať si svoju starú rolu, urobí všetko, aby sa seriál vrátil na obrazovky."

Dva a pol chlapa, od pondelka do piatku o 17:25 na Dajto

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz