13. 08. 2019 12:20 | OTTAWA/markiza.sk, nb

Slávna speváčka je trojnásobnou mamou. Porodila v 45-tich rokoch

Za sebou má niekoľko neúspešných pokusov otehotnieť a popôrodné depresie.

Speváčka je dnes trojnásobnou mamou.
Speváčka je dnes trojnásobnou mamou. Foto: Instagram/alanis

Kanadská speváčka Alanis Morissette sa stala tretíkrát mamou. 45-ročná diva nemala jednoduchú cestu k materstvu, dnes sa však teší z dcérky Onyx, syna Evera a bábätka, ktoré sa narodilo 8. augusta 2019.

Speváčka krásnu správu oznámila fanúšikom niekoľko dní po pôrode. Tretím dieťatkom je synček, ktorého pomenovali Winter Mercy. Otcom všetkých troch detí je speváčkin manžel, americký raper Mario "Souleye" Treadway.

Alanis aj teraz porodila doma, rovnako ako pri prvom a druhom dieťati. O týchto skúsenostiach aj o popôrodnej depresii prehovorila tesne pred príchodom bábätka pre americký portál Self. Speváčka sa totiž nehanbí hovoriť ani o citlivých témach.

"Keď som mala prvú popôrodnú depresiu, čakala som rok a štvrť, kým som vyhľadala pomoc. Pri druhom dieťati som čakal tiež, ale len štyri mesiace. Ak sa to stane tentoraz, budem čakať nanajvýš štyri minúty," hovorí, pripravená na všetko.

Pár si však dlho nebol istý, či z nich budú rodičia. "Kým prišli Onyx a Ever, mali sme niekoľko neúspešných pokusov. Vždy som si priala mať tri deti, no prekonala som niekoľko potratov a myslela som, že to nebude možné," priznala.

Nakoniec sa manželia stali, hoci nečakane, až trojnásobnými rodičmi, ktorým k šťastiu už nič nechýba.

Takto Alanis oznámila krásnu správu fanúšikom:

Zdroj: Instagram/alanis

Speváčka s dcérkou Onyx:

Zdroj: Instagram/alanis


Zdroj: Instagram/alanis

Alanis s manželom:


Zdroj: Instagram/alanis

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz