14. 08. 2019 16:52 | NEW YORK/markiza.sk, nb

Zo seriálov pre deti mieri do porna. Mladá hviezdička už nevie, čo so sebou

Obyčajný film by ju nudil, tak sa rozhodla pre porno.

Bella Thorne
Bella Thorne Foto: Instagram/bellathorne

Herečka, speváčka a už aj spisovateľka Bella Thorne, ktorú preslávilo účinkovanie v tínedžerskom seriáli na kanáli Disney, sa už niekoľko rokov snaží vymaniť z údajnej traumy, ktorú jej spôsobila strata detstva. Bella, ktorá veľakrát povedala, že bola tlačená do sveta šoubiznisu a dodnes s tým nie je stotožnená, robí všetko preto, aby bola "sama sebou".

Začalo to silikónovými implatnátmi, výplňami pier, pírsingami a tetovaniami. Na vylepšeniach by nebolo nič zvláštne, keby sa k tomu nepridružilo aj prehnané užívanie omamných látok, striedanie partnerov a partneriek a čudné vyjadrenia.

Keď sa len 21-ročná Bella rozhodla, že sa z nej stane aj režisérka, prvotný nápad pracovať na "obyčajnom" filme ju nudil, tak sa z nej stala režisérka filmu pre dospelých. Film s jednoduchým názvom "Me & Him" je nielen plný sexu, ale rieši aj komplikovaný milostný vzťah. Ústredným predmetom je obrovský kuchynský nôž, okolo celého sa točí dej.

Bella síce vo filme nehrá, no jej režisérsky debut je už kritikmi očakávaný. Premiéru bude mať na začiatku septembra na podujatí The Odenburg Film Festival v Nemecku.

Pozrite si ukážku:


Bella sa netají tým, že holduje drogám, je bisexuálka a má psychické problémy. Na fotke s cigaretou, o ktorej obsahu by ssa dalo diskutovat.

Zdroj: Instagram/bellathorne

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz