14. 08. 2019 18:10 | PARÍŽ/ markiza.sk, pt

Tragická smrť hudobnej hviezdy. Zostali po ňom štyri deti

Spevák mal iba 33 rokov.

DJ Arafat
DJ Arafat Foto: Profimedia.sk

Hudobný svet smúti, v pondelok 12. augusta vo veku iba 33 rokov tragicky zahynul spevák a producent DJ Arafat, vlastným menom Ange Didier Houon. Rodák z Pobrežia Slonoviny bol mimoriadne populárny vo Francúzsku a frankofónnych oblastiach Afriky.

Ako prvá o tragickej udalosti informovala štátna televízia Pobrežia Slonoviny. Podľa príspevku na sociálnej sieti sa stal účastníkom dopravnej nehody v meste Abidjan a v nemocnici nakoniec podľahol vážnym zraneniam.

zdroj: twitter.com/RTI_info

DJ Arafatovi sa stala osudnou jazda na motocykli a šokujúca správa o jeho smrti zasiahla celú krajinu. Mal štyri deti, ktoré teraz prišli o otca. Úprimnú sústrasť smútiacej rodine poprial dokonca aj prezident krajiny Alassane Ouattara.

zdroj: facebook.com/AlassaneOuattara.prci

DJ Arafat v roku 2016 a 2017 získal v rodnej krajine ocenenie Umelec roka. Mal obrovskú základňu fanúšikov a jeho klipy na známom videoportáli dosahovali niekoľko miliónov vzhliadnutí. Paradoxne, jeho posledný klip, ktorý zverejnil pred tromi mesiacmi sa volá Moto Moto a hlavnú rolu v ňom hrajú práve motorky.

zdroj: youtube.com/DJ Arafat

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz