15. 08. 2019 11:20 | BRATISLAVA/ markiza.sk, zv

Slovenská hudobná scéna je v slzách: Takto spomínajú na priateľa Ďuďa

Slovenská hudobná scéna prišla o skvelého speváka a perfektného človeka!

Peter Ďuďo Dudák
Peter Ďuďo Dudák Foto: Profimedia.sk
V stredu neskoro večer obletela Slovensko smutná správa. Spevák kapely Hex Peter "Ďuďo" Dudák zomrel po ťažkej chorobe vo veku 46 rokov. Sympatickému hudobníkovi diagnostikovali v roku 2018 rakovinu pankreasu. Napriek liečbe, ktorú absolvoval a veľkej chuti do života, bola, žiaľ, choroba silnejšia.

Ďuďo ešte tento rok odohral niekoľko koncertov, spolu s kapelou vystúpili napríklad aj na galavečere Krištáľové krídlo. Jeho odhodlanie bojovať bolo naozaj obrovské, o to viac táto smutná správa zasiahla nielen jeho rodinu a blízkych, ale aj fanúšikov Hexu.

V stredu 14.8. 2019 nás po dlhej a ťažkej chorobe opustil náš kamarát, brat, priateľ. Cítime nekonečnú bolesť. Aj napriek tomu, že sme už dlhší čas boli konfrontovaní s krutou realitou, stále nevieme túto informáciu pochopiť. Ďakujeme za krásnych spoločných 30 rokov, nekonečné množstvo spoločnej radosti, zážitkov a všetkého, čo si nám v živote doprial. A nebolo toho málo. Nikdy nezomrie ten, ktorý žije v piesňach a našich srdciach... Ďuďko, ďakujeme za všetko a dávaj na nás pozor..."  odkazujú do neba členovia kapely Hex.

Nielen jeho najbližší vyjadrujú pozostalým na sociálnych sieťach úprimnú sústrasť. Slovenská hudobná scéna prišla o skvelého speváka a perfektného človeka!

Takto na Ďuďa spomínajú tí, ktorí ho poznali...

Zdroj:Instagram/imtsmile

Zdroj:Instagram/petersarkannovak

Zdroj:Instagram/hartin_marich

Zdroj:Instagram/adamdurica

Zdroj:Instagram/cekovskym

Bez názvu.png
Foto: Instagram/emmadrobna
 

Zdroj:Instagram/mikohladky

Zdroj:Facebook/RomanBombos

Zdroj:Facebook/PeterCmorik

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz