19. 08. 2019 15:58 | LONDÝN/Šoubiz

Paparazzi zachytili Meghan na letisku: Vzácne fotky so synom Archiem

Ľudia majú manželov v zuboch a už si nekládu servítky pred ústa.

Vojvodkyňa Meghan so synom Archiem.
Vojvodkyňa Meghan so synom Archiem. Foto: Profimedia.sk
Vojvodkyňa Meghan so synom Archiem.
Vojvodkyňa držala syna v náručí.
Princ Harry

Vojvodkyňa a vojvoda zo Sussexu absolvovali toto leto už tretí súkromný let. Paparazzi ich nafotili na letisku na juhu Francúzska, kde sa spolu s trojmesačným synčekom Archiem vybrali na výlet do Nice. V Británii boli tak po návrate z dovolenky na Ibize iba dva dni.

Fotografom sa podarilo zachytiť vzácny moment, ako Meghan drží Archieho v náručí a vystupuje s ním z lietadla. Vojvodkyňa sa so synom zatiaľ príliš často neukazuje a dá sa povedať, že malého pred verejnosťou a médiami chráni a schováva.

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII.

Briti majú na Meghan a Harryho ťažké srdce. V komentároch pod článkami na britských portáloch poukazujú na to, že manželia využili luxusné súkromné lietadlo tretíkrát za osem dní. Tŕňom v oku nie sú len financie, ktoré tým míňajú.

Ľuďom sa nepozdáva, že na jednej strane obaja navonok dbajú na ekológiu a sú súčasťou rôznych environmentálnych programov a na druhej strane cestujú súkromným lietadlom, ktoré podľa MailOnline vygeneruje odhadom sedemnásobne viac emisií na osobu v porovnaní s komerčným letom.

Princ Harry sa nedávno vyjdaril, že chce mať maximálne dve deti, aby nezaťažoval planétu. Ktovie, či pri nástupe do luxusného lietadla myslel na to isté. Niektorí ho bez servítky nazvali pokrytcom.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz