22. 08. 2019 11:50 | LOS ANGELES//Soubiz

Definitívny koniec slávneho páru po 10 rokoch! Žiadosť o rozvod podaná

Herec uviedol zaujímavý dôvod.

Zazvonil zvonec a rozprávky je koneic.
Zazvonil zvonec a rozprávky je koneic. Foto: Profimedia.sk
profimedia-0466567537.jpg
Oficiálna žiadosť o rozvod je podaná.
Oficiálna žiadosť o rozvod je podaná.

Dali sa dokopy v roku 2009 a okamžite vytvorili dokonalý hollywoodsky pár. Liam Hemsworth pokľakol pred Miley Cyrus už v roku 2012, no krátko nato sa dvojica rozišla. Speváčka si potom prešla naozaj búrlivým a škandalóznym obdobím a konečne sa upokojila, keď si k hercovi našla opäť cestu.

Párik si dal ďalšiu šancu v roku 2016 a na Vianoce 2018 si konečne povedali áno. Aj keď si všetci mysleli, že ich rozprávka bude mať happy end, mýlili sa. Len nedávno sa dostala do médií správa, že Miley a Liam sa znovu rozišli.

Speváčku hneď nato nachytali s Kaitlynn Carter, ako si užívajú spoločné chvíle na jachte. A to bol zrejme posledný klinec do rakvy. Liam a Miley idú definitívne od seba a herec už oficiálne podal žiadosť o rozvod!

FOTKY ROZVODOVÝCH PAPIEROV NÁJDETE V GALÉRII.

profimedia-0431365630.jpg
 

V dokumentoch uviedol, že dôvodom sú neprekonateľné rozdiely a ako dátum ich odlúčenia napísal 10. august. Rozvod by mal prebehnúť bez komplikácií, keďže manželia nemajú deti a nemajú spoločné zárobky.

Vyzerá to tak, že Liam sa konečne odhodlal a chce sa v živote posunúť ďalej. Miley naopak, sa zrejme stále len hľadá a nevie, či nakoniec zakotví u muža alebo ženy.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz