24. 08. 2019 11:02 | BRATISLAVA/Šoubiz

Nové tváre alebo stálice: Kto zo silnej partie bude vo výhode?

Pozrite si prvé zábery z tréningov.

Účastníci piatej série šou Tvoja tvár znie povedome.
Účastníci piatej série šou Tvoja tvár znie povedome. Foto: TV Markíza
Účastníci piatej série šou Tvoja tvár znie povedome.
Zuzka Kraváriková na tréningu s Miňom Kerešom.
Nela Pocisková na tréningu s Miňom Kerešom.

Šou Tvoja tvár znie povedome čoskoro odštartuje a aj napriek tomu, že ide už o piatu sériu, tvorcom sa opäť podarilo nakombinovať rôznorodé osobnosti a vytvoriť skvelú partiu, ktorá sa okamžite skamarátila.

Kým niektoré mená boli dlho očakávané, no aj tie menej známe sú príjemným prekvapením.

Ponuku konečne prijala Nela Pocisková, skúsená herečka, speváčka aj tanečníčka. V šoubiznise je od tínedžerských rokov, účinkovala v muzikáloch, v dennom seriáli aj v Let´s Dance, posledné tri roky sa však venuje hlavne rodine. Je mamou Lianky a Hektora, ktorých má s Filipom Tůmom. Účasť v Tvári je tak jej veľkým návratom. Nela sa na jednej strane bojí, aby nesklamala, keďže diváci i porota budú od nej mať, automaticky, veľké očakávania. Bude mať čím prekvapiť?

Rovnako ako Nela, aj Karin Haydu je od študentských čias známou tvárou. Zahrala si v Jakubiskovom filme, neskôr ju to ťahalo nielen do divadla či seriálov, no stala sa z nej aj moderátorka. Pre televíznymi kamerami je ostrieľaná profíčka a ako vyštudovanej herečke jej nerobí problém vcítiť sa do akejkoľvek úlohy. Bude si zo seba krásna brunetka vedieť aj vystreliť?

Účinkujúcou v Tvojej tvári je aj herečka z Oteckov, čerstvo plnoletá Zuzka Kraváriková. Sympatická konzervatoristka, ktorá sa tento rok chystá maturovať, je multitalentovaná, napriek tomu má však popri veľkých hviezdach trému. Nakrúcanie seriálu je niečo iné než veľká šou, Zuzka tak získa svoje prvé skúsenosti s projektom takéhoto formátu.

Saša Gachulincová je pravdepodobne najmenej známe meno. Kto sa však zaujíma o svet módy a modelingu, ten vie, že ide o jednu z našich najúspešnejších topmodeliek. Saša pracuje od 14-tich rokov a za sebou má množstvo úspechov, vrátane výhry súťaže Elite Model Look, ktorá jej kariéru odštartovala. Ostrieľaná modelka má však nevýhodu oproti ostatným - ako jediná totiž nemá herecké a spevácke skúsenosti. Ako zvládne vystúpenia na javisku?

Fešák s exotickým menom sa dostal do povedomia divákov najmä seriálom Milenky. Talentovaný herec Noel Czuczor má za sebou viacero náročných hereckých úloh, no účasť v šou je preňho nová výzva. "Po filme z prostredia 2. svetovej vojny, ktorý som rok nakrúcal, som sa na tento projekt veľmi tešil. Diváci ma doposiaľ videli len v serióznych úlohách, takže toto je obrovská zmena," hovorí herec.

Hviezda filmov Únos či Ostrým nožom, herec Dávid Hartl, je označovaný za jeden z najväčších talentov svojej generácie. Pôsobí v divadle i muzikáloch, je veľmi tvárny a má za sebou mnoho skúseností, pôsobí však plachým dojmom a nevypĺňa ani stránky bulváru. "To, že ma zatiaľ nepozná široké publikum, nevnímam ako nevýhodu. Do každého projektu idem s rovnakým nasadením," hovorí.

Meno, tvár aj hlas Paľa Topoľského diváci veľmi dobre poznajú. Či už zo seriálov, muzikálov či z dabingu, herec je zapamätateľný zjav. Zároveň je najstarším účastníkom partie, no medzi mladších kolegov zapadol skvele. "Mojím cieľom je zabaviť seba aj divákov, to bude najväčšie víťazstvo," myslí si herec. Isté je, že v šoumenských polohách mu to pôjde bez problémov, no dokáže  vysporiadať s anglickými textami a náročnejšími choreografiami?

Herec a moderátor šou Dobre vedieť!, Rasťo Sokol, sa na obrazovkách objavuje od detstva a venuje sa aj dabingu. Práve vedomostná relácia na Markíze ho však preslávila a zároveň tak trochu zaškatuľkovala do úlohy seriózneho moderátora. "Možno si ma práve preto diváci nevedia predstaviť v inej polohe, zároveň to však môže byť plus, pretože ich budem môcť presvedčiť, že sa viem aj odviazať," smeje sa Rasťo.

Fotky z prvých skúšok a tréningov nájdete v galérii.

Sledujte šou Tvoja tvár znie povedome už čoskoro na Markíze!

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz