29. 08. 2019 21:47 | BRATISLAVA/markiza.sk, nb

Fešáci Oswald a Labuda: Zábery, z ktorých padnete na zadok!

Toto by mal vidieť každý fanúšik.

Tínedžeri z Oteckov na DOD 2019.
Tínedžeri z Oteckov na DOD 2019. Foto: TV Markíza
Martin Mňahončák, Riško Labuda, 2011
Oliver Oswald, 2011
Oliver Oswald, 2011

Herci Oliver Oswald a Richard Labuda doslova rástli pred kamerou. Na prvých projektoch začali pracovať ako rozkošní školáci, dnes sú z nich čerství dospeláci. Oliver oslávil plnoletosť v októbri, Riško mal 18. narodeniny len nedávno - 28. augusta.

Olivera preslávila úloha Adama v seriáli Zita na krku, kde účinkoval ako 11-ročný. Rola, ktorá spravila televíznu hviezdu z Riška, bola zasa v seriáli Búrlivé víno, kde hral od svojich 12-tich rokov postavu Jakuba Roznera.

Riško a Oliver spolu v roku 2016 účinkovali vo filme Učiteľka, ktorý mal výborné ohlasy a chlapci podali naozaj skvelé výkony. Aj v súčasnosti sa opäť stretávajú na pľaci - v seriáli Oteckovia.

Tínedžeri tvoria v seriáli aj v súkromí fajn partičku, do ktorej nepochybne patria aj dievčatá - Karinka Quayumová a Zuzka Kraváriková. V seriáli síce tvoria páry, v skutočnosti sú však len dobrými kamarátmi.

O sympatie dievčat však chalani nemajú núdzu. Navyše, vekom zmužneli a dnes majú na míle ďaleko od chlapčekov na starých fotkách. Ako vyzerali kedysi, keď nakrúcali prvé markizácke projekty a ako sa za tie roky zmenili?

Staré aj najnovšie fotky týchto fešákov, nájdete v galérii.

Sledujte nové epizódy Oteckov od 2. septembra na Markíze!

 

VIAC Z Šoubiz