30. 08. 2019 15:45 | BRATISLAVA/markiza.sk

Martin Šmahel narovinu: Priznal výšku svojho majetku. To ale nie je všetko

Moderátor a fitnes tréner zverejnil na sociálnej sieti vyjadrenie, ktorým všetkých závistlivcov vyviedol z omylu.

Martin Šmahel
Martin Šmahel Foto: TV Markíza

Mnohí ľudia si myslia, že keď sa známe tváre, ktoré poznajú z televíznej obrazovky, objavia napríklad na titulnej strane magazínu, prípadne poskytnú rozhovor nejakému médiu, dostávajú za to nemalé peniaze. Nie je to však pravda.

Martin Šmahel zverejnil na sociálnej sieti vyjadrenie, ktorým všetkých závistlivcov vyviedol z omylu.  

„Často som počul, aké veľké prachy musí mať mediálne známy človek za to, že je ho stále niekde vidieť. Takto je to: Nedostávame ŽIADNE PENIAZE, keď sa objavíme v nejakom časopise. ANI na titulke (u nás je to považované za česť zdobiť svojou tvárou obálku). Rozhovory NIE SÚ honorované – ani bulvárne, ani odborné články. Za fotenie do časopisov, denníkov alebo online novín NEMÁME žiaden príjem. Keď nás uvidíte v televízii v rozhovoroch, ilustračných záberoch alebo niekde v spoločnosti, NEDOSTÁVAME za to zaplatené. Všetko je to NEPLATENÁ súčasť nášho života, akási podpora vzťahu s Vami – našimi divákmi. Honorár dostávame len za prácu,“ napísal úprimne Martin.

Moderátor, fitnes tréner a bývalý účastník reality šou Farma X sa s fanúšikmi, ktorých má na Instagrame takmer 40-tisíc, podelil aj o sumu svojho majetku. „Na margo toho doplním, že môj majetok tvorí 140 000 € hypotéka, 12-ročné auto (cca 2500 €), 12-ročná motorka (cca 3500 €) a úver na podnikanie vo výške 50 000 €. Čiže som de facto v mínuse 186 000 €. Zdanie niekedy klame, internet často zavádza a realita býva väčšinou iná ako fikcia,“ pokračoval.

Dodal však, že tým nechcel povedať, že všetci známi ľudia žijú na dlh. „Určite je mnoho skvelých, šikovných, pracovitých, neúnavných, zapálených, talentovaných ľudí z mediálnej brandže, ktorí si svoje dlhy vyrovnali. Patrí im môj obdiv. Pod pokrievku však nikomu nevidím, tak to nemôžem komentovať, ako to naozaj je,“ dodal.

Zdroj: Instagram/martinsmahel

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz