Live
Sledujte NAŽIVO: Peter Pellegrini o aktuálnej politickej situácii
Sledujte tu
04. 09. 2019 12:57 | LOS ANGELES/Šoubiz

Šokujúce priznanie Biebera: Prezradil vek, kedy prvýkrát vzal drogu

Spevák prezradil, aké obrovské hriechy spravil v živote.

Justin Bieber
Justin Bieber Foto: Profimedia.sk

Justin Bieber už dávno nie je sladké chlapča, ktoré obdivovali a milovali mladé dievčatá po celom svete. Tínedžer sa postupom času pod svetlom reflektorov menil na problémového mladého muža. Dnes sa priznáva ku všetkým hriechom, ktoré spáchal.

Spevák, ktorý sa za posledné obdobie hudbe venoval len okrajovo a spolupracoval najmä na duetoch, zverejnil na Instagrame najúprimnejšie vyznanie svojho života. V statuse napísal, že tlak slávy urobí z človeka niečo, čo sa nedá ani vysvetliť.

profimedia-0421871783.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

V 18 rokoch mal vo vrecku milióny dolárov a prístup ku všetkému, čo chcel, čo je bez dobrého rodinného základu a pokory naozaj hrôzostrašný štart do dospelosti. V 19 rokoch začal s tvrdými drogami, stal sa z neho nahnevaný mladý muž, ktorý nerešpektoval ženy a zneužíval svoje vzťahy.

V 20 rokoch mal podľa jeho slov za sebou všetky najhoršie rozhodnutia, ktoré si len vieme predstaviť. Justin upozorňuje na to, aké je ťažké pre slávne deti vyrastať v prostredí svetového šoubiznisu a aké je náročné zažívať výkyvy, kedy sú raz hore a raz dole.

V statuse napísal, že už si ani nemyslel, že sa mu podarí nájsť tú správnu cestu, no vďaka Bohu a jeho manželke Hailey sa mu to podarilo a prežíva najlepšie obdobie v živote. Fanúšikovia dúfajú, že sa mu naozaj podarí prekonať depresie, ktorými za posledné dlhé obdobie trpel a vráti sa na pódium ako vyrovnaný umelec so správnym pohľadom na život.

Prečítajte si jeho úprimné vyznanie.

Zdroj:Instagram/justinbieber

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz