18. 09. 2019 09:40 | PRAHA/dg

Maestro bojuje s akútnou leukémiou: Posiela odkaz fanúšikom

Svojich fanúšikov potešil ďalším akutálnym záberom.

Karel Gott
Karel Gott Foto: Facebook/gottkarel

Pred niekoľkými dňami potvrdil Karel Gott správu, ktorej sa všetci najviac obávali. Maestro trpí akútnou leukémiou.

„Nechcel som vás zaťažovať svojimi problémami, nie som ten, ktorý by o svojom súkromí, obzvlášť zdraví, verejne sám hovoril a nechával sa tak ľutovať. So svojou chorobou som sa chcel vďaka špičkovému tímu prof. Trněného vyrovnať sám, po boku svojej manželky a mojich najbližších,“ napísal v rozsiahlom statuse na sociálnej sieti.

„Pred štyrmi rokmi som pre agresívny nádor podstúpil veľmi intenzívnu liečbu, ktorá viedla k jeho úplnému zmiznutiu. Zhruba pred rokom a pol sa u mňa objavila porucha krvotvorby v podobe Myelodysplastického syndrómu. Cez niekoľko druhov liečby prešlo, bohužiaľ, toto ochorenie v uplynulých mesiacoch do akútnej leukémie. Podstupujem ambulantnú liečbu a chodím do nemocnice na kontroly, v rámci ktorých lekári sledujú môj celkový zdravotný stav,“ pokračoval a poprosil bulvárne médiá o rešpektovanie súkromia.

Zdroj: Facebook/gottkarel

O dva dni neskôr zverejnil český spevák, ktorý len prednedávnom oslávil 80. narodeniny, súkromný záber, na ktorom je spolu so svojou manželkou Ivanou, ktorá je preňho, ako sám napísal, infúziou.

Zdroj: Facebook/gottkarel

Svojich fanúšikov potešil ďalším akutálnym záberom. „Práve si čítam vaše ďalšie prekrásne odkazy a priania a mám z nich obrovskú radosť. Ďakujem vám...“ napísal v popise fotky Karel Gott.

Držíme palce a bojujte ďalej!

Zdroj: Facebook/gottkarel 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz