23. 09. 2019 16:15 | BRATISLAVA/markiza.sk,pt

Na Farmu prichádzajú štyri posily! Kto sú vlastne noví pomocníci?

Na statku sa objaví nová konkurencia.

Noví farmárski pomocníci
Noví farmárski pomocníci Foto: TV Markíza

Počas uplynulého týždňa sa farmári viackrát sťažovali, že vzhľadom na náročnosť úloh ich je jednoducho málo. Na prípadné posily sa viackrát pýtal hospodár Martin, v dueli rovnakú otázku položila aj Evelyn. Odpoveď bola vždy pozitívna. Na Farmu preto prichádzajú štyria pomocníci! 

Západniari aj východniari sa rozrastú o dvoch členov. A hoci minulý týždeň frflali, že ich je na robotu málo, teraz pri pohľade na nových farmárov si uvedomili, že budú mať ďalšiu konkurenciu! A kto ňou teda bude?

Západ

Nikola Prsteková

IMG_0193.jpg
IMG_0193.jpg Foto: TV Markíza
 

Narodila sa v Skalici a vyrastala v Holíči. Hovorí, že je viac pri zemi ako ľudia z väčších miest. Jej akcent je nezameniteľný, ako správna záhoráčka "ríká" a je celkom možné, že jej málokto bude rozumieť. Zvieratá su pre ňu na prvom mieste, je súťaživá a dokáže sa aj poriadne nahnevať. Nemá problém pobiť sa ani s chlapom. Už to viackrát v živote zažila.

Mário Krkoška

IMG_0133.jpg
IMG_0133.jpg Foto: TV Markíza
 

Má viac ako dva metre, potetované takmer celé telo a je za každú zábavu. Mário neznáša stereotyp, nemá problém zo žartu napríklad vojsť motorkou do kaviarne. Je spontánny a rád robí fóry. "Radšej päťkrát spadnem na hubu, ako robiť to isté," prezradil svoje motto. Vyberá si preto v živote radšej ťažšiu cestu.

Východ

Andrea Matejčíková

IMG_0073.jpg
IMG_0073.jpg Foto: TV Markíza
 

Podnikavá a neustále dobre naladená Andrea žije už šesť rokov v Námestove. Sexi východniarka sa z Košíc na Oravu presťahovala vďaka manželstvu, ktoré sa jej však pred pár rokmi rozpadlo. Ale neľutuje. Dostala druhý dych a zaumienila si rozbehnúť svoj vlastný biznis a opäť sa postaviť na nohy.

Martin Mihálik

IMG_0015.jpg
IMG_0015.jpg Foto: TV Markíza
 

Rodina, dom a šťastie. To sú tri želania mladého, vždy usmiateho Martina z malej dedinky Andrejová pri Bardejove. Na Farme bude bojovať za splnenie týchto troch želaní, aby získal peniaze na stavbu domu a založenie si rodiny. Zároveň chce západniarom dokázať, že aj ťažko pracujúci východniari dokážu vypnúť.  

Premiérová Farma dnes o 21:25 na Markíze

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz