20. 10. 2019 14:31 | NEW YORK/Šoubiz

Je to oficiálne, hollywoodska kráska povedala „Áno!“

Svoj veľký deň dvojica oslávila v luxusnom sídle na Rhode Islande za prítomnosti zhruba 150 hostí. Nechýbali medzi nimi mnohé známe tváre...

ilustračná snímka
ilustračná snímka Foto: Shutterstock.com

Podľa zvyčajne veľmi dobre informovaného magazínu People včera zakotvila v manželskom prístave hollywoodska kráska Jennifer Lawrence. Jej vyvoleným sa stal manhattanský galerista Cooke Maroney, s ktorým sa J Law, ako ju láskyplne prezývajú fanúšikovia, zasnúbila vo februári po iba 8-mesačnej známosti.

Svoj veľký deň dvojica oslávila v luxusnom sídle Belcourt v Newporte (na Rhode Islande), inšpirovanom loveckou chatou Ľudovíta XIII. vo Versailles za prítomnosti zhruba 150 hostí. Nechýbali medzi nimi mnohé známe tváre, napríklad Jenine herecké kolegyne Emma Stone, Amy Schumer, Ashley Olsen, speváčka Adele či hlava kardashianského klanu Kris Jenner.

Na skúšobnej večeri na neďalekom ostrove Rose Island v Narragansettskom zálive v piatok večer zase médiám neušla prítomnosť Sienny Miller, Cameron Diaz a jej švagrinej Nicole Richie.

Aj keď zo svadby zatiaľ neexistujú žiadne oficiálne fotografie, viaceré médiá sa zhodujú, že držiteľka Oscara za film Terapia láskou, ktorú v našich končinách preslávilo predovšetkým účinkovanie v dobrodružnom sci-fi Hry o život a jeho pokračovaniach, sa pred oltár postavila v nádherných svadobných šatách z dielne Dior...


VIAC Z Šoubiz