21. 10. 2019 16:10 | LONDÝN/ markiza.sk, zv

Najúprimnejší rozhovor Harryho a Meghan: Bude vám zle aj ľúto zároveň

Manželia prežívajú chvíle, aké si my nedokážeme predstaviť.

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu.
Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu. Foto: Profimedia.sk

Princ Harry a vojvodkyňa Meghan poskytli ich doteraz naúprimnejší rozhovor. Manželia sa otvorene vyjadrili, aké je to žiť pod enormným tlakom. Harry nevynechal tému "naštrbených" vzťahov v rodine a Meghan sa neubránila slzám. Mnohým "obyčajným smrteľníkom" až teraz dôjde, aké náročné je žiť ich život.

Rozhovor poskytli moderátorovi ITV Tomovi Bradbymu, s ktorým sa princ priatelí dlhé roky.

Princ Harry a princ William sú na odlišných cestách života

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu.
Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu. Foto: Profimedia.sk
 

Po mesiacoch špekulácií, že medzi bratmi, Harrym a Williamom, sa prehĺbilo napätie, princ Harry prehovoril. Najskôr sa zasmial, no potom povedal, že ich rodina je naozaj pod veľkým tlakom, píše MailOnline.

„Pozrite, sme bratia a vždy budeme bratia. Momentálne sme na odlišných cestách života, ale vždy tu budem pre neho a viem, že on tu vždy bude pre mňa. Nevidíme sa toľko, ako sme sa zvykli vídať, pretože sme zaneprázdnení, ale stále ho veľmi ľúbim," povedal Harry s tým, že ako bratia majú dobré aj zlé dni.

Princ sa vyjadril tiež k enormnej pozornosti médií, ktoré denne informujú o každom jeho a Meghaninom kroku. „Nedotlačia ma do hrania hry, ktorá zabila moju mamu." Podľa jeho slov si už isté obdobie myslel, že novinári o neho nemajú taký záujem, potom sa to ale zvrtlo a musí to jednoducho zvládnuť. Je to súčasť jeho práce, ale veľa vecí, najmä tých nepravdivých, ktoré sa dostávajú na verejnosť, jeho aj Meghan naozaj zraňujú.

„Musíme sa zamerať na to, aby sme boli skutoční, aby sme boli ľuďmi, ktorými naozaj sme a postavili sa za to, v čo veríme. Moja mama ma naučila ctiť si určitý súbor hodnôt. Vždy budem chrániť svoju rodinu," dodal vojvoda zo Sussexu.

Meghan dúfa, že z nej prestanú robiť osobu, akou nie je

Meghan Markle
Meghan Markle Foto: Profimedia.sk
 

V rozhovore s Tomom Bradbym sa rozcítila aj Meghan. Vojvodkyňa doslova zápasí s tlakom médií. „Je to ťažké. Nemyslím si, že by to niekto pochopil. Nemala som tušenie, aké to naozaj bude. Keď som prvýkrát stretla Harryho, moji americkí priatelia sa z nás tešili, pretože som bola šťastná. Moji britskí priatelia boli takisto radi, no povedali mi, že by som sa do toho nemala púšťať, lebo britský bulvár mi zničí život," priznala Meghan.

Vojvodkyňa dodala, že vedela, že to nebude ľahké, ale netušila, aké nespravodlivé to bude a s tým sa nevie zmieriť. Tom jej počas rozhovoru položil veľmi jednoduchú otázku, či je v poriadku. Meghan sa za ňu poďakovala, pretože sa jej to ľudia často nepýtajú. Nedokázala opísať, aké to je, keď je žena v tehotenstve a po príchode dieťaťa na svet naozaj zraniteľná a k tomu sa jej dostávajú do uší klamstvá, ktoré bulvár píše a šíri.

Vojvodkyňa je ale šťastná, že má manžela a dieťa, ktorí sú pre ňu tí najlepší na svete. Dúfa, že sa raz dostanú do bodu, kedy ich svet uvidí ako zamilovaný pár a nebude sa prebúdzať s tým, že z nej zasa niekto spravil osobu, akou nie je.

Manželia si po dňoch strávených v Afrike berú šesťtýždňovú "dovolenku" a chcú tráviť všetok čas s rodinou. Budúci mesiac odletia do Kalifornie, kde strávia Deň vďakyvzdania s vojvodkyninou mamou Doriou Ragland.

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu.
Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu. Foto: Profimedia.sk
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz