29. 10. 2019 15:39 | NEW YORK/Šoubiz

Drogy na spoločnej párty Priateľov? Táto fotka rozhádala fanúšikov seriálu

Spoločná fotka seriálových priateľov vzbudila nielen pozitívne emócie.

Priatelia
Priatelia Foto: Warner Bros.

Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou! Americká herečka Jennifer Aniston pred dvoma týždňami ohlásila svoj vstup na sociálnu sieť Instagram. 

Vôbec jej prvým príspevkom na Instagrame sa stala spoločná fotografia s hereckými kolegami z legendárneho sitkomu Priatelia. „A odteraz sme aj instagramoví PRIATELIA. AHOJ, INSTAGRAM,“ napísala v popise fotky, na ktorej si zapózovali všetci šiesti - Courteney Cox (Monica), Lisa Kudrow (Phoebe), Matt LeBlanc (Joey), David Schwimmer (Ross) a tiež Matthew Perry (Chandler).

No a práve telefón, alebo skôr lepšie povedané biely prášok na displeji mobilu pod hlavou Matthewa Perryho, ktorý mal sám v minulosti problémy s drogami a alkoholom, sa stal terčom podozrení mnohých hejterov. Tí sa domnievajú, že na mobile je zrejme kokaín, keďže evidentne išlo o nejakú domácu párty šestice hollywoodskych hercov.

Bujará párty Priateľov
Bujará párty Priateľov Foto: Instagram Jennifer Aniston
 

Tí praví fanúšikovia však polemizujú, čo iné, okrem drogy, mohlo na telefóne byť. Medzi odborníkmi sa hovorí napríklad o odlesku svetla, odraze nejakej veci alebo o inom zašpinení displeja než spomínaným kokaínom.

Pravdu o tom, čo na mobile skutočne bolo, tak vie len šestica seriálových priateľov.

Zdroj: Instagram/jenniferaniston

Seriál Priatelia sledujte od pondelka do nedele popoludní na Dajto!


VIAC Z Šoubiz