02. 11. 2019 18:59 | LONDÝN/TV Markíza

Harry priznal, že s bratom Williamom sa odcudzili

Princ Harry začal s britským bulvárom ostrý boj.

Britský princ William a princ Harry.
Britský princ William a princ Harry. Foto: TASR

Nedovolí, aby sa zopakoval tragický príbeh jeho matky! Princ Harry začal s britským bulvárom ostrý boj. Zdá sa, že malá vojna zúri aj vo vnútri samotnej kráľovskej rodiny. Rozbuškou bol emotívny dokument, v ktorom sa manželia sťažovali na ťažké podmienky.

Pred rokom a pol vyzeral ich život ako rozprávka. Americká herečka ale s odstupom času priznáva, že netušila, do čoho ide.

„Keď som stretla teraz už svojho muža, kamaráti mi hovorili: určite je skvelý, ale nechoď do toho, lebo britský bulvár ťa zničí. Vtedy som bola naivná, nič také som nepoznala. Teraz to už chápem," hovorí Meghan Markle.

So slzami v očiach dodáva, že tehotenstvo a materstvo pod drobnohľadom bulváru je mimoriadne náročné. Dokument po odvysielaní obletel titulky nielen bulvárnych denníkov. Jedni ich kritizovali za nevďačnosť a vyplakávanie. Druhí sa báli o ich zdravie a výbušný dokument prirovnali k momentu, keď zlomená Diana prvýkrát otvorene hovorila o problémoch vo vnútri paláca.

Harry je v tomto veľmi podobný svojej matke, je to veľmi citlivý muž, ktorý nedokáže udržať emócie vo vnútri a zničený z toho, ako sa k jeho manželke správajú.

O mladú rodinu je obrovský záujem. Médiá sledujú každý ich krok, ich slová často zveličujú a chcú prísť s čo najdôvernejšími informáciami, ktoré predávajú. Podľa Harryho ale zašli priďaleko. Bulvár žalujú za nelegálne odpočúvanie telefónu a zverejnenie listu.

Nielen s bulvárom je ale mladý vojvoda na nože. Harry, známy svojim rebelanstvom, priznáva, že s bratom Williamom sa odcudzili. Mnohí sa preto pýtajú, čo sa to za Buckinghamským palácom deje?

„Navždy budeme bratia, momentálne sa naše cesty rozdelili, ale vždy tu budeme jeden pre druhého," tvrdí Harry.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz