05. 11. 2019 15:00 | BRATISLAVA/markiza.sk

Slovenský spevák sa stal otcom. Jeho budúca manželka priviedla na svet dievčatko

Čerstvým rodičom gratulujeme a želáme hlavne veľa zdravia a nech vám malá robí radosť.

Dušan
Dušan "Šorty" Berky a Zuzka Jurečková Foto: Instagram/zuzi_j

Rok 2019 sa nepochybne nesie v znamení baby boomu. Vytúženého bábätka sa dočkal aj Dušan "Šorty" Berky so snúbenicou Zuzkou Jurečkovou. Bábätko prišlo na svet v ružinovskej nemocnici. Dievčatku dali meno Terézia.

„Neuveriteľných pár hodín vyvrcholilo príchodom nového človiečika,“ napísal spevák, raper a rádiový spíker na sociálnej sieti, kde zverejnil aj fotku novorodeniatka. Krásne slová venoval aj svojej milovanej polovičke. „Ďakujem ti za to, že si taká statočná a silná a hlavne za to, že si mi dopriala nájsť zmysel života. A to nie sú len prázdne reči. Pôrod je doteraz najsilnejšia vec, akú som zažil a ten pocit, keď sa mi ocitla v rukách. To pozná len otec,“ napísal. Čerství rodičia volajú svoj poklad „Tete“, odkedy zistili, že sú v radostnom očakávaní.

Zdroj: Instagram/sortyx

Prostredníctvom príbehu na Instagrame sa poďakoval všetkým za krásne správy. „Všetkým úprimne ďakujem za stovky správ. Tete je krásna a zdravá ako jej mamina. Konečne po hodinách v špitáli idem domov a ak vám nebudem odpovedať, je to preto, lebo konečne spím ako taký OTEC,“ dodal.

Čerstvým rodičom gratulujeme a želáme hlavne veľa zdravia a nech vám malá robí radosť.

Zdroj: Instagram/zuzi_j

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz