20. 11. 2019 13:30 | BRATISLAVA/jt

Slovenská snúbenica Juana: Ktorý z bratov Reyesovcov sa jej páčil najviac?

Bude svadba na Slovensku?

Mario Cimarro a Bronislava Gregušová
Mario Cimarro a Bronislava Gregušová Foto: Instagram bronigregus

Pred pár dňami prekvapil populárny kubánsky herec Mario Cimarro, alias nezabudnuteľný Juan zo Skrytej vášne, svojich fanúšikov radostnou správou, že požiadal o ruku finalistku Miss Slovensko z roku 2015, 27-ročnú Bronislavu Gregušovú, do ktorej sa zahľadel počas minuloročnej návštevy Slovenska.

Dvojica sa zasnúbila na romantickom mieste - pri vodopádoch Iguazú a spoločnosť im robili aj Bronine najbližšie osoby - sestra a kamarátka.

Pred pár hodinami na sociálnej sieti Broňa odpovedala fanúšikom, že keďže nevie španielsky, s Mariom komunikuje iba po anglicky. Na tému svadby sa vyjadrila, že ešte nevedia, kde sa uskutoční ich svadba a či to bude vôbec na Slovensku. Zároveň na jednu z otázok prezradila, že ako 13-ročná tiež sledovala Skrytú vášeň a fandila všetkým trom párom.

A čo hovorí na výrazný vekový rozdiel medzi ňou a Mariom? "Vzhľadom na to, že Mario sa udržuje v top forme a musím uznať, že má lepšiu kondičku ako ja, tak musím povedať, že vek je len číslo," tvrdí budúca pani Cimarrová.

Zdroj: Instagram/mariocimarro

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz