03. 12. 2019 09:08 | USA/dg

Dua Lipa ukázala nové tetovanie. Odhalila ním však aj niečo iné

Novinku oznámila naozaj originálnym spôsobom.

Dua Lipa
Dua Lipa Foto: Profimedia.sk

Dua Lipa odštartovala novým singlom, ktorý zverejnila pred mesiacom, novú éru. Skladba Don't Start Now, žne jeden úspech za druhým a od vydania sa drží na vrchole najprestížnejších hudobných rebríčkov.

Dvadsaťštyriročná anglická speváčka s pesničkou stihla vystúpiť na European Music Awards, následne na American Music Awards, odtiaľ sa presunula do austrálskeho Sydney, kde zaspievala na ARIA Music Awards a Sunrise Summer Party.

Po mesiaci, ako mnohí očakávali, odtajnila názov druhého štúdiového albumu, ktorého by sa fanúšikovia mali dočkať budúci rok. Speváčka tak urobila naozaj originálnym spôsobom. Na Instagrame zverejnila fotky v plavkách. Do popisu napísala, že keď sa chceme dozvedieť názov novej štúdiovky, máme posunúť na ďalšiu fotku.

Zdroj: Instagram/dualipa

Dua Lipa si na ľavú ruku nechala vytetovať slovné spojenie Future Nostalgia a zároveň ohlásila európske turné k novému albumu. Spevácka hviezda vystúpi celkovo 24-krát. Koncertnú šnúru odštartuje 26. apríla v Madride, posledný koncert je naplánovaný na 19. jún v Dubline. K slovenským fanúšikom bude najbližšie vo Viedni (19. mája).

Zdroj: Instagram/dualipa


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz