08. 12. 2019 16:05 | PARDUBICE/markiza.sk

Evelyn „vyfúkla“ lukratívnu ponuku Polnišovej: Veľká úloha vo filme!

V romantickej komédii LOVEnie si zahrala s Ester Geislerovou, Veronikou Žilkovou a Jakubom Prachařom.

Evelyn
Evelyn Foto: Instagram/evelynjefresh

Eva Kramerová alias Evelyn sa na nedostatok pracovných príležitostí rozhodne nemôže sťažovať. Okrem toho, že je už v poradí druhú sériu dôležitou súčasťou reality šou Farma, si minulý rok zahrala vo filme. Jej postava pritom vôbec nebola malá!

V romantickej komédii LOVEnie si zahrala s Ester Geislerovou, Veronikou Žilkovou a Jakubom Prachařom. Réžie sa chopil Karel Janák, ktorý režíroval aj film Cuky Luky.

Pred natáčaním v Pardubiciach nám Evelyn prezradila, že pôvodne rolu ponúkli jej kolegyni Petre Polnišovej. „Bola to sranda, lebo som sa akurát na Hornej Dolnej rozprávala s Peťou. Ona mala hrať tú postavu a na druhý deň mi volal Karel, či to nemôžem ísť hrať, lebo Peťa nemohla, tak sme sa tak potešili, že sa nám takto vyriešili veci,“ povedala.

Rozhovor bol nakrútený 11. októbra 2018 v Pardubiciach (pozn. red.)

 

O filme LOVEnie

Hlavná postava filmu Eliška (Ester Geislerová) má svadbu a čaká na svoj veľký moment. Namiesto svojho "áno" ale ženích povie "nie" a spred oltára utečie. Našťastie má zdrvená Eliška skvelú kamarátku Paťu (Eva Evelyn Kramerová) s jasným receptom, čo je potrebné v tejto situácii urobiť. Ona sama strieda chlapov ako ponožky, a preto hneď založí Eliške profil na osvedčenej zoznamke. Tej to nie je príliš po chuti, ale keďže má 35 rokov, je single a má strach, aby jej neušiel vlak, vrhá sa do randenia naslepo. A pomedzi katastrofickými schôdzkami skúša nájsť novú lásku. Zároveň sa musí rýchlo presťahovať a jedinou možnosťou je bývať spoločne s nevlastným bratom (Jakub Prachař), čudákom, ktorý pestuje na streche včely a ktorý ju doma ani nechce.

Nenechajte si ujsť film LOVEnie v nedeľu 8. decembra o 20.30 h na Markíze.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz