17. 12. 2019 08:42 | BRATISLAVA/nt

Matej vracia úder Mirke. Bolo to takto!

Po týchto slovách bude opäť rad na Mirke.

Matej Jurkovič
Matej Jurkovič Foto: TV Markíza

V piatok počas finále Farmy 11, ktorú vyhral Gabriel Sedláček z Košíc, odznelo z úst Mirky Csorbovej o konci vzťahu s Matejom. VIDEO TU.

Poznáme už však vyjadrenie aj druhej strany. Matej Jurkovič prehovoril o ich vzťahu v živom videu na Instagrame.

"Povedala, že ja som v skutočnosti iný, ako som sa prezentoval na Farme. Ale tak, ako som sa ja prezentoval, taký aj reálne som. To, čo som vtedy povedal, že ju vnímam ako dcéru, som myslel ako metaforu. Že som sa chcel o ňu starať ako o svojho blízkeko, na ktorom mi záleží. Tak som to poňal. Zároveň som jasne povedal verejne, že za daných okolností, o ktorých ona vedela a aj som jej o tom povedal, nebude náš vzťah vonku fungovať. Nesúvisí to s vekom. Nikto ju do ničoho nenútil a všetko čo robila, robila dobrovoľne," povedal Matej.

"Ona nebola naivná. Presne vedela, aký som, všetko som jej povedal. Myslel som si, že aj ona mi všetko hovorí. Ibaže som si ju zidealizoval. Jediné, čo mi ostávalo bolo, počkať, aké to bude vonku. Vedela o veciach, ktoré mi vadia a hovorím to otvorene každej žene. Keď sme prišli do reality, tak ja nie som typ človeka, ktorý na facebooku vypisuje, či je zadaný, ako koho ľúbi. Ona chcela, aby som sa takto prezentoval," vysvetlil.

"Keď vyšla z Farmy, tak ma obhajovala a hovorila o mne v superlatívoch. To bolo čo? Po Farme si hovorila, že ty nechceš robiť od deviatej do piatej. Mne si povedala, že nemusíš chodiť na párty. Zohnal som ti robotu, ktorú si odmietla. Ale zase si chcela robiť krupiérku, ktorú si už po Farme robiť nechcela," prezradil.

Prehovoril o náznakoch a zmene správania, ktoré sa mu nepozdávali. Mirka si zrazu začala pred ním schovávať telefón. Volával jej iný muž. Keď chodila k Matejovi, ani s ním poriadne nebola. Buď chodila za kamarátmi von alebo do práce, čomu Matej veľmi neveril. Poslal jej tak hlasovú správu, ktorú si pozrela po troch týždňoch. Zrazu ju videl na sociálnej sieti, ako sa vyváža na aute iného muža. 

Padli aj silnejšie reči, na ktoré snáď Mirka zareaguje.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz