Live
Sledujte NAŽIVO: Milan Lučanský spáchal samovraždu, potvrdila to kontrolná komisia
Sledujte tu
25. 12. 2019 13:20 | BRATISLAVA/zv

Tu nie je čo riešiť: Táto svadba bola jednoznačne svadbou roka!

Veľkolepú hostinu si s mladomanželmi užilo množstvo celebrít.

Manželia Bieberovci.
Manželia Bieberovci. Foto: Profimedia.sk

Rok 2019 bude pre nich nezabudnuteľný. Nejednému známemu páru sa bude totiž navždy spájať s ich oslavou lásky. Aj v zahraničnom šoubiznise sa uplynulé mesiace niesli v znamení lásky a hneď niekoľko dvojíc si povedalo áno.

Tou najveľkolepejšou bola svadba Justina Biebera a Hailey Bieber, ktorí si povedali áno druhýkrát. Kým minulý rok sa konal ich sobáš v tajnosti, tentoraz usporiadali naozaj luxusnú hostinu, ktorú si užilo množstvo pozvaných celebrít.

Kto ďalší sa vydal a oženil? Pozrite sa.

Idris Elba a Sabrina Dhowre

Minuloročný najsexy muž sveta podľa magazínu People, Idris Elba, sa koncom apríla oženil. S modelkou Sabrinou Dhowre si povedali áno v marakéšskom hoteli Ksar Char Bagh. Nevesta mala počas svadobného dňa na sebe dvojo šiat od návrhárky Very Wang. Ženích mal zasa na sebe oblek od Ozwalda Boatenga.

Zdroj: Instagram/idriselba

Joe Jonas a Sophie Turner

Americký spevák Joe Jonas (29) si zobral v máji za manželku anglickú herečku Sophie Turner (23). Súkromný obrad sa uskutočnil na zámku Château du Martinay vo francúzskom Carpentras. Na tajnej svadbe sa zúčastnil aj Khalid a Diplo. Ten dokonca svadbu vysielal naživo na svojom instagramovom profile.

Zdroj:Instagram/sophiet

Petra Němcová a Benjamin Larretche

Česká topmodelka Petra Němcová našla svoje šťastie po boku podnikateľa s realitami. Svoju lásku spečatili v lete v arizonskom národnom parku, na čarovnom mieste Cathedral Rock Vortex. Z dvojice sa prednedávnom stali rodičia chlapčeka.

Zdroj:Instagram/pnemcova

Leona Lewis a Dennis Jauch

V lete sa vydala aj speváčka Leona Lewis, ktorá povedala áno Dennisovi Jauchovi v romantickom Toskánsku. Pôvodne sa mal obrad konať pod holým nebom, no len malú chvíľku predtým, ako sa mal začať, sa strhla búrka, a tak sa svadobčania presunuli do kaplnky.

Zdroj:Instagram/leonalewis

Heidi Klum a Tom Kaulitz

Heidi Klum (46) a Tom Kaulitz (29) si tento rok povedali dvakrát áno! Po prvej, tajnej, právoplatnej svadbe, ktorá sa konala v tichosti vo februári v Kalifornii len dva mesiace po zásnubách, si v auguste zaľúbenci užili ich deň D so všetkým, čo k tomu patrí. Sľuby si vymenili v sobotu na luxusnej jachte na talianskom ostrove Capri za prítomnosti ich najbližších.

profimedia-0462900785.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

DJ Tiësto a Annika Backes

DJ Tiësto (50) a jeho priateľka Annika Backes (24) si povedali áno v septembri. Rozprávkový obrad mali uprostred púšte v Utahu a musíme povedať, že krajšie miesto si vybrať ani nemohli.

Zdroj:Instagram/annikaverwest

Justin Bieber a Hailey Bieber

Hailey Bieber a Justin Bieber si v októbri povedali druhýkrát áno! Rok od ich súkromného obradu usporiadali v Južnej Karolíne veľkolepú svadbu, na ktorej sa stretla celá légia slávnych osobností, medzi nimi nechýbali napríklad Ed Sheeran, Kendall a Kylie Jenner, Travis Scott, Usher či Jaden Smith.

Zdroj:Instagram/haileybieber

Jennifer Lawrence a Cooke Maroney

Podľa magazínu People si v októbri po ôsmich mesiacoch randenia povedali áno aj hollywoodska kráska Jennifer Lawrence a manhattanský galerista Cooke Maroney. Svoj veľký deň dvojica oslávila v luxusnom sídle Belcourt v Newporte (na Rhode Islande), inšpirovanom loveckou chatou Ľudovíta XIII. vo Versailles za prítomnosti zhruba 150 hostí.

profimedia-0469914383.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz