26. 12. 2019 09:11 | BRATISLAVA/zv

Toto bola svadba roka 2019: Nádherná nevesta, luxusný zámok a dojatý ženích

Pozrite sa, ktoré slovenské dvojice si tento rok povedali áno.

Slovenské svadby roka 2019.
Slovenské svadby roka 2019. Foto: Instagram

Rok 2019 im viac ako prial. Viaceré zaľúbené svojice sa rozhodli, že si tento rok povedia áno. Niektoré to urobili v tajnosti bez toho, aby o tom médiá vedeli vopred a verejnosť sa o ich dni D dozvedela až neskôr, iné sa chceli o svoj láskyplný deň podeliť.

Pozrite sa, ktoré známe páry si tento rok povedali áno.

Mirka Partlová a Matej Gális

Zdroj:Instagram/partlovamirka

Začiatkom roku 2019 sa dostala na verejnosť správa, že z Mirky Partlovej je vydatá pani. Áno povedala priateľovi Matejovi Gálisovi v tajnosti a v súkromí. Dvojica sa už teší aj na prvý spoločný prírastok do rodiny. Tento rok je pre nich teda viac ako priaznivý.

Zuzana Strausz Plačková a René Strausz

Zdroj:Instagram/queen.plackova

Zuzana Strausz Plačková už bola síce vydatá, no vo februári sa s manželom Reném rozhodli pre druhú svadbu vo veľkom štýle. V kaplnke v Las Vegas si druhýkrát povedali áno za prítomnosti "Elvisa" a niekoľkých najbližších.

Jasmina Alagič a Patrik Vrbovský

Zdroj:Instagram/jasmina.alagic

Patrik Rytmus Vrbovský a Jasmina Alagič si povedali áno v sobotu 18. mája po 17.00 h v luxusných priestoroch zrekonštruovaného renesančného zámku v Pezinku. Počasie im prialo, takže si sľuby mohli vymeniť pod holým nebom. Z Jasminy bola nádherná nevesta a z Rytmusa dojatý ženích. Ich svadba bola jednoznačne slovenskou svadbou roka.

Ján Ďurovčík a Barbora Hlinková

Zdroj:Instagram/barboradurovcikova

Od tohto roku je z neho ženáč! Ján Ďurovčík (48) si s partnerkou Barborou Hlinkovou (24) vybral na spečatenie vzťahu netradičný dátum - pondelok 24. júna. Obrad sa konal o 16. hodine v priestoroch zámku v Halíči. Slovenský choreograf a muzikálová herečka potvrdili zásnuby takmer pred rokom.

Kali a Alica

Zdroj:Instagram/dezertkalimusic

Tento rok sa svojho dňa D dočkal aj Kali. Raper sa v sobotu 7. septembra oženil s partnerkou Alicou, s ktorou spolu vychovávajú dcérku Nelku. Svadba sa konala v Lozorne v kruhu blízkych a ako nám úspešný raper prezradil ešte koncom marca, Alici nechal voľnú ruku vo všetkom.

Michaela Hlaváčková a Rasťo Brezovský

Zdroj:Instagram/michaelahlava

Úspešná slovenská modelka Michaela Hlaváčková prekvapila najnovším príspevkom na Instagrame, ktorým dala svetu vedieť, že je z nej vydatá pani Brezovská. Áno povedala priateľovi Rasťovi v magický dátum 9. 9. 2019.

Peter Cmorík a Daniela Lovlin

Zdroj:Instagram/petercmorik

Spevák Peter Cmorik (39) sa v prvú októbrovú sobotu v tajnosti zosobášil s priateľkou Danielou Lovlin (31). Dnes už manželia spolu vychovávajú dvojčatá Peťka a Števka (1,5). Pozvaných bolo približne 80 ľudí.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz