07. 01. 2020 08:39 | BRATISLAVA/TV Markíza

Čo nás čaká v roku 2020? Rok svadieb a aj slávnych bábätiek

Snáď sa tento rok zaobíde bez rozpadnutých vzťahov.

Ilustračná snímka
Ilustračná snímka Foto: Instagram/millajovovich

Na domácej šoubiznisovej scéne očakávame tento rok mnoho dobrých správ týkajúcich sa najmä rozšírenia rodinky či vstupu do stavu manželského. Už teraz sa tešíme na celebritné bábätká. Čoskoro by sa mali stať rodičmi zápasník Attila Végh s manželkou.

Tento rok sa stanú prvýkrát mamičkami bývalá tenistka Dominika Cibulková, speváčka Daniela Nízlová či manželka hokejistu Mariána Gáboríka Ivanka. Pridá sa k nim aj speváčka Monika Bagárová.

Svoje vytúžené áno by si mala povedať speváčka Veronika Strapková s priateľom, fitneska a vlogerka Tatiana Žideková a snáď vstúpia do stavu manželského aj speváčka Mamba Dasha s priateľom Tonym Poruchom. 

Zo zahraničných udalostí nás neminie aj jedna kráľovská svadba. Pred oltár sa postaví princezná Beatrice s partnerom Edoardom Mapellim Mozzim.

KONCERTY ZAHRANIČNÝCH HVIEZD NA SLOVENSKU:

26.02. - koncert kolumbijského speváka Maluma - Maluma World Tour

21.03 - The Whitney Houston Hologram Tour

16.06 - Celine Dion vo Viedni

24.06. - The Lumineers

01.07 - Lenny Kravitz

20.11. - Simply Red

FILMOVÉ OCENENIA: 

Piateho januára sme sa dozvedeli mená víťazov cien Zlatý glóbus a je veľká pravdepodobnosť, že väčšinu rovnakých mien budeme počuť aj pri vyhlasovaní Cien akadémie, známejších ako Oscary. Udeľovanie najprestížnejších filmových ocenení sa uskutoční 9. februára.

Ale ešte predtým sa hollywoodske hviezdy prejdú po červených kobercoch niekoľkokrát. Dvanásteho januára totiž rozdajú ceny filmoví kritici - Critics´ Choice Awards. Devätnásteho januára udelia ceny Screen Actors Guild Awards. Britské najprestížnejšie filmové ceny (BAFTA) rozdajú druhého februára.

HUDOBNÉ OCENENIA:

Galavečerov, počas ktorých odovzdajú najlepším hudobníkom sveta ich ceny, je neúrekom. Tými najprestížnejšími oceneniami sú však ceny Grammy. Tie sú pre každého speváka, speváčku a skladateľa tým najvyšším cieľom v ich kariére. Veľkolepé finále očakávame už 26. januára.

iHeartRadio Music Awards - 14. marec 2020

MTV Video Music Awards - 19. september 2020

MTV Europe Music Awards - 19. november 2020Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz