12. 01. 2020 12:43 | BRATISLAVA/markiza.sk, zv

Baby boom na Plese v opere: Budúcim mamičkám to mimoriadne pristalo

Pozrite si zábery.

Dominika Navara Cibulková
Dominika Navara Cibulková Foto: TV Markíza

Dobročinný Ples v opere aj tento rok symbolicky zahájil plesovú sezónu na Slovensku, keď v sobotu 11. januára o 19.00 h otvoril svoje brány pre pozvaných hostí, ktorí svojou účasťou podporili významný charitatívny rozmer tohto podujatia.

Tento rok bolo na Plese vidieť aj neutíchajúci baby boom, ktorý zavládol v slovenskom šoubiznise. Medzi pozvanými debutantmi boli totiž aj budúce mamičky Dominika Cibulková, Ivana Gáborík či Andrea Šprochová, ktorým to v róbach s tehotenským bruškom mimoriadne pristalo.

Veď, pozrite sa sami.

 

Charitatívny rozmer Plesu v opere

Tak ako uplynulé dva roky, aj tento ročník Plesu v opere poukazuje na akútnosť situácie v oblasti inkluzívneho vzdelávania detí so zdravotným znevýhodnením. Vďaka výťažku, ktorý za uplynulé dva roky prekonal výšku pol milióna eur, mohol vzniknúť jedinečný program na podporu inkluzívneho vzdelávania „Kto chýba?".

Ten pomáha mnohým slovenským školám, učiteľom, ale aj rodičom pri začleňovaní detí so zdravotným znevýhodnením do bežného vyučovacieho procesu. Celý výťažok z jubilejného Plesu v opere poputuje na rozšírenie tohto programu aj do materských škôl.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz