12. 01. 2020 13:10 | BRATISLAVA/markiza.sk, zv

Ján Ďurica po rozchode na Plese v opere. Ukázal novú priateľku

Po jeho boku sa na dobročinnej udalosti objavila mladá modelka.

Ján Ďurica s priateľkou.
Ján Ďurica s priateľkou. Foto: TV Markíza

Historická budova SND otvorila svoje brány, aby jubilejný dvadsiaty ročník Plesu v opere symbolicky zahájil plesovú sezónu na Slovensku. Pozvánku dostalo 300 párov významných osobností z oblasti vedy, spoločenského aj hospodárskeho života, medicíny, vzdelávania či športu.

Medzi tohtoročnými debutantmi je aj bývalý futbalista Ján Ďurica. Ten sa postaral o prekvapenie večera. Mnohí totiž čakali, s kým sa na plese objaví, keďže s Magdalénou Šebestovou už oficiálne netvoria pár.

Jána na Plese v opere sprevádzala modelka, Diana Kačurová, s ktorou si nedávno zdieľal na Instagrame aj spoločnú fotku.

 
 

Charitatívny rozmer Plesu v opere

Tak ako uplynulé dva roky, aj tento ročník Plesu v opere poukazuje na akútnosť situácie v oblasti inkluzívneho vzdelávania detí so zdravotným znevýhodnením. Vďaka výťažku, ktorý za uplynulé dva roky prekonal výšku pol milióna eur, mohol vzniknúť jedinečný program na podporu inkluzívneho vzdelávania „Kto chýba?".

Ten pomáha mnohým slovenským školám, učiteľom, ale aj rodičom pri začleňovaní detí so zdravotným znevýhodnením do bežného vyučovacieho procesu. Celý výťažok z jubilejného Plesu v opere poputuje na rozšírenie tohto programu aj do materských škôl.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz