Mimoriadna správa
Premiér Igor Matovič bude večer opäť hosťom v Televíznych novinách
Viac v článku
17. 01. 2020 20:14 | TORONTO/markiza.sk, zv

Extrémne rýchla premena Meghan Markle. Takto sme ju v Anglicku nevídali

Ten rozdiel bije do očí.

Meghan si užíva Kanadu.
Meghan si užíva Kanadu. Foto: Profimedia.sk

Zdá sa, že Meghan si naplno užíva svoju novonadobnutú nezávislosť od britskej koruny, ktorú získala ihneď, ako odletela do Kanady, kde sa bude s princom Harrym striedavo zdržiavať.

Paparazzi zachytili manželku vnuka kráľovnej Alžbety II., ako sa sama vo štvrtok popoludní odviezla na medzinárodné letisko, aby vyzdvihla priateľku Heather Dorak, ktorá sa v roku 2018 zúčastnila kráľovskej svadby.

Heather pochádza z Texasu a vedie hodiny pilatesu, ktoré Meghan navštevovala, keď žila v Los Angeles a nakrúcala seriál Suits. Kamarátky boli dokonca naraz tehotné. Deti s nimi vo štvrtok však neboli.

Fotografie a video exkluzívne zverejnil britský portál MailOnline.


Podľa záberov je jasne vidieť, že Meghan mala výbornú náladu. Určite si užíva to, že si nemusí dávať pozor na protokol, nosí svoju obľúbenú ležérnu módu a bez problémov má na sebe na verejnosti minimum mejkapu.

Kým vojvodkyňa zo Sussexu si vychutnáva pobyt v Kanade, princ Harry si ešte v Londýne plnil zrejme posledné kráľovské povinnosti.

Zdroj: Instagram/meghanmarklevids

Kedy sa presunie za manželkou do Kanady, je otázne. Kráľovná Alžbeta II. síce dvojici vyjadrila svoju podporu v rozhodnutí, že chcú byť finančne nezávislí a striedavo žiť v Kanade aj v Spojenom kráľovstve, no ešte musia v priebehu týchto dní vyriešiť otázku ich a Archieho bezpečnosti, etablovania medzinárodnej značky na trh a titulov.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz