28. 01. 2020 19:59 | BRATISLAVA/markiza.sk, nb

Nový imidž! Takto ste Rytmusa ešte nevideli

Raper prekvapil svojich fanúšikov.

Patrik Rytmus Vrbovský
Patrik Rytmus Vrbovský Foto: Instagram/rytmusking
Matej Zrebný a Patrik Rytmus Vrbovský
Lukáš Frlajs, Patrik Rytmus Vrbovský a Matej Zrebný
Matej Zrebný a Patrik Rytmus Vrbovský

Patrik Rytmus Vrbovský, ktorý je už viac ako 20 rokov legendou slovenského rapu, má aj veľký zmysel pre humor, čo teraz potvrdil opäť. Spojil sa s youtubermi Matejom Zrebným a Lukášom Frlajsom a v ich najnovšom videu stvárnil dve postavy.

Témou tohto videa sú typy kamarátov, takže rapera uvidíte ako neplatiča aj otravného fejkera. V úlohe neplatiča má navyše svetlú parochňu s ofinou, čo vyvolalo výbuchy smiechu nielen u aktérov, ale aj v rámci štábu. Blond hriva bola nápadom samotného Rytmusa.

A ako došlo k tomu, že sa youtuberi spojili s raperom? "Stretli sme sa na jednom večierku, kde sme sa dali viac do reči a skončilo to pri tom, že by Paťo mohol niekedy prísť. Konverzácia pokračovala viac dní a ja som vedel, že má Paťo reálny záujem. Sám od seba mi písal rôzne typy, čo by sme mohli natočiť a nakoniec sa podarilo," hovorí Matej Zrebný.

A aký je Rytmus herec? "Čo sa týka prístupu, bolo vidieť, že mu na tom záleží a neprišiel si to len odbiť. Scény sme prechádzali viackrát, až kým to nebolo ono," dodáva youtuber. A toto je výsledok:

 

Fotky z nakrúcania nájdete v galérii.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz