07. 02. 2020 11:02 | NEW YORK/Šoubiz

Fanúšikovia Priateľov sú najšťastnejší na svete: Šestica hercov konečne spolu

Hviezda Priateľov spôsobila hotový ošiaľ.

Priatelia (Friends)
Priatelia (Friends) Foto: Profimedia.sk

Všetko nasvedčuje tomu, že slávnu šesticu, ktorú spojilo nakrúcanie legendárneho seriálu Priatelia a ktorí ostali priateľmi aj v reálnom živote, uvidíme už čoskoro znova spolu.

Po tom, čo sa Jennifer Aniston minulý rok postarala o rekord na Instagrame, keď si vytvorila účet a zverejnila spoločnú fotku s hereckými kolegami, sa k "instagramovej rodine" pripojil aj Matthew Perry, alias Chandler Bing, ktorý na sociálnej sieti chýbal.

Z večera do rána má na konte viac než 1,7 milióna sledovateľov a jeho účet je už verifikovaný. V jednom momente mu v priebehu siedmich minút pribudlo neuveriteľných desaťtisíc followerov.

„Konečne!!! Jaj!! Nemôžem tomu uveriť, moje oči, MOJE OČI. Vitaj na Instagrame, @mattyperry4,“ napísala Lisa Kudrow alias Phoebe Buffay v popise archívnej fotky, na ktorej je spolu s Mattom. Spojenie „moje oči, MOJE OČI“ nenapísala len tak. Citovala tak samu seba, keďže presne takto reagovala, keď bola spolu s Rachel (Jennifer Aniston) v Rossovom novom apartmáne a zbadala Monicu a Chandlera v okne in flagranti.

Päťdesiatročný herec pritom len v stredu zverejnil prostredníctvom sociálnej siete Twitter status, v ktorom napísal, že sa chystajú novinky. Snáď to neznamenalo iba vytvorenie konta na Instagrame.

Verme, že jeho boj s rôznymi závislosťami sa nadobro skončil a je pripravený začať od začiatku po boku svojich nielen hereckých kolegov, ale skutočných priateľov.

Priatelia
Foto: Profimedia.sk
 

Seriál Priatelia môžete sledovať od pondelka do piatku o 16.00 h na Dajto!


VIAC Z Šoubiz