07. 02. 2020 18:53 | LOS ANGELES/Šoubiz

Hviezda Twilightu prežíva obrovskú bolesť. Strata bábätka v 6. mesiaci tehotenstva

Na sociálnej sieti zverejnila srdcervúci status.

Brittany Gonzales prišla o bábätko
Brittany Gonzales prišla o bábätko Foto: Instagram/brittanylynnlutz

Americký herec a model Kellan Lutz a moderátorka a modelka Brittany Gonzales zverejnili srdcervúce priznanie. V šiestom mesiaci tehotenstva prišli o bábätko.

„Dievčatko, bolo mi cťou a potešením byť tvojou mamou týchto posledných šesť mesiacov. Robila som, čo som mohla a prežívala som neskutočnú radosť zakaždým, keď som na monitore uvidela tvoju malú tváričku a keď som cítila tie drobné kopance. Neviem, prečo sa to stalo takto, ako sa to stalo, ale jedna moja časť nachádza taký obrovský pokoj, keď viem, že si nikdy nezažila bolesť či trápenie a nikdy ani nezažiješ. Si v Ježišových rukách a raz sa s tebou stretneme. Uvidíme sa v nebi... tvoja mamička ťa tak veľmi ľúbi,“ napísala Brittany.

„Nie som pripravená hovoriť o tom, čo sa stalo a nie som si istá, či vôbec niekedy budem. Čo môžem povedať, je, že som TAKÁ vďačná za toho najúžasnejšieho manžela, ktorý bol po celý čas pri mne. Mám tú najlepšiu rodinu, ktorá ma podporuje. Modlitby od priateľov pre mňa znamenajú všetko,“ pokračovala a poďakovala tiež svojmu doktorovi a celému tímu v nemocnici v Los Angeles. „A všetkým vám, ktorí darujete krv – nikdy som vám nebola vďačnejšia. Bez vás by tu ľudia ako ja neboli,“ dodala a vopred poďakovala za rešpektovanie súkromia. „Potrebujem nejaký čas na to, aby som to spracovala a dostala sa z toho.

„Moja Wonder Woman. Tento týždeň to bola šialená húsenková dráha plná emócií. Hlboký žiaľ som dostal na úplne inú úroveň, ale som vďačný za posledných šesť mesiacov a za tú samotnú cestu. V živote nemusíme dostať odpovede na všetky naše otázky, ale navždy budeme veriť! Boh nás uzdraví,“ napísala 34-ročná hviezda Twilight ságy.

V popise fotky, ktorú prezdieľal od manželky, vyznal svojej polovičke lásku a podporu. „Milujem ťa, ďakujem ti za všetku tvoju lásku, úctu, porozumenie a čo  najväčšiu podporu. Vedz, že ťa všetci ľúbime a vážime si ťa. Všetko spracovávame po svojom. Neviem sa dočkať, keď uvidíme naše dievčatko v nebi, keď nás Boh zavolá domov,“ dodal.

Kellan Lutz a Brittany Gonzales
Foto: Profimedia.sk
 

Kellan Lutz ako Emmett Cullen (v strede) vo filme Súmrak (2008):

Záber z filmu Súmrak
Foto: Profimedia.sk
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz