16. 02. 2020 11:19 | USA/pt

Záhadná smrť známej moderátorky: Randila aj s princom Harrym

Na život si pravdepodobne siahla sama.

Caroline Flack
Caroline Flack Foto: Profimedia.sk

Britský šoubiznis zasiahla cez víkend smutná správa, iba vo veku 40 rokov zomrela známa televízna moderátorka Caroline Flack. Naposledy ju diváci mohli vidieť v projekte Love Island, s moderovaním však musela skončiť v decembri minulého roku, keď ju obvinili z napadnutia jej priateľa, bývalého profesionálneho tenistu Lewisa Burtona.

Úmrtie oznámila prostredníctvom krátkeho vyhlásenia jej rodina, neskôr tragickú správu potvrdil aj rodinný právnik. Caroline našli bez známok života v sobotu 15. februára v jej londýnskom byte, pravdepodobne spáchala samovraždu.

zdroj: instagram.com/loveislanduk__

Caroline sa preslávila nielen televíznou prácou, ale aj románikom s britským princom Harrym. V roku 2009 spolu chodili, no ich vzťah sa skončil veľmi rýchlo, hneď potom, ako ho odhalili britské médiá. A v láske mala problémy aj tesne pred smrťou.

Začiatkom marca sa mala objaviť pred súdom za napadnutie svojho priateľa Lewisa Burtona. K procesu by možno nakoniec ani neprišlo, nakoľko sa zdalo, že pár krízu a problémy zažehnal. Aspoň tak to vyznieva z dojemného vyznania, ktoré Burton zverejnil na sociálnej sieti krátko po moderátorkinej smrti.

zdroj: instagram.com/mrlewisburton

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz