20. 02. 2020 13:23 | LOS ANGELES/Šoubiz

Otrasná smrť! Rapera zastrelili uňho doma, mal len 20 rokov

Mnohopočetným výstrelom podľahol v nemocnici.

Pop Smoke
Pop Smoke Foto: Instagram/realpopsmoke

Raper Pop Smoke je mŕtvy. Vychádzajúcu hviezdu zastrelili doma v Hollywood Hills, informuje portál TMZ. Mal iba 20 rokov.

Pop Smoke, vlastným menom Bashar Barakah Jackson, bol podľa polície u seba doma, keď sa približne o 4.30 h ráno vlámali do jeho domu dvaja muži v mikinách s kapucňou a maskami na tvári. 

Neznámi muži mali na rapera niekoľkokrát vystreliť a kriticky ho zraniť, následne zutekali pešo z miesta činu.

Dvadsaťročného rapera a skladateľa previezli záchrankou do zdravotného strediska Cedars-Sinai Medical Center v Los Angeles, kde zraneniam podľahol.

Podozrivých mužov zatiaľ nechytili a podľa všetkého ich ani neidentifikovali. Nie je známe, či ich Pop Smoke osobne poznal, píše ďalej portál TMZ. Jednu osobu zatkla polícia, následne ju však prepustila na slobodu.


Pop Smoke len v júli minulého roka vydal debutový album s názvom Meet the Woo, pred pár dňami mu vyšiel ďalší - Meet the Woo 2. Nicki Minaj dokonca urobila remix jeho skladby Welcome to the Party.

Raper len niekoľko hodín pred smrťou zverejnil posledný príspevok na Instagrame.

Zdroj: Instagram/realpopsmoke

Druhého marca malo dokonca odštartovať jeho turné s názvom Meet the Woo Tour. Prvý koncert mal odohrať vo Washingtone, posledný v Londýne (16. apríla).

Zdroj: Instagram/realpopsmoke

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz