13. 03. 2020 15:00 | CANBERRA/zv

Tom Hanks bojuje s koronavírusom: Zverejnil fotku a opísal, ako sa má

S manželkou sú izolovaní v Austrálii.

Tom Hanks s manželkou Ritou
Tom Hanks s manželkou Ritou Foto: Instagram/tomhanks

Americký herec Tom Hanks (63) a jeho manželka, americká herečka Rita Wilson (63), ktorí sú aktuálne v Austrálii, majú koronavírus. Pozitívne výsledky ich lekárskych testov vo štvrtok oznámil na Instagrame samotný herec.

Uviedol, že on aj jeho manželka dostali teplotu počas pobytu v Austrálii, kde bol v súvislosti s prípravou nového filmu o živote Elvisa Presleyho. Herecký pár po potvrdení koronavírusu izolovali v nemocnici v meste Gold Coast na východe Austrálie.

Po tejto znepokojivej správe sa Tom opäť ozval svojim fanúšikom. Na sociálnej sieti zverejnil spoločnú selfie s jeho polovičkou.

Zdroj: Instagram/tomhanks

„Ahojte, priatelia. Rita a ja chceme poďakovať všetkým, ktorí sa o nás výborne starajú. Máme Covid-19, ale sme izolovaní, preto to na nikoho neprenášame. Sú aj takí, ktorým to môže vyvolať naozaj vážnu chorobu. Prežívame to zo dňa na deň. Je veľa vecí, ktoré môžeme urobiť, najmä počúvať rady od expertov a starať sa o seba a ostatných. Pamätajte, že napriek všetkému, musíme byť silní," napísal obľúbený herec.

Tom Hanks je prvou hollywoodskou hviezdou, ktorá verejne oznámila, že má koronavírus. V minulosti tiež informoval, že trpí cukrovkou tzv. sekundárneho typu, ktorá sa považuje v súvislosti s koronavírusom za rizikový faktor.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz