23. 03. 2020 14:15 | USA/zv

Manželka nakazeného herca sa nechcela izolovať. Koronavírus má už aj ona

Vedela, do akého rizika ide a testy potvrdili, že aj ona má nový koronavírus.

profimedia-0486102495.jpg
profimedia-0486102495.jpg

Hollywoodsky herec Idris Elba bol pred dvoma týždňami pozitívne testovaný na nový koronavírus. Keďže mu to zdravotný stav dovoľuje, lieči sa v domácej karanténe. Od manželky Sabriny sa však neizoloval a podľa posledných informácií portálu MailOnline potvrdili COVID-19 už aj u nej.

A bola to Sabrinina iniciatíva zostať spolu napriek tomu, že vedela, do akého rizika ide. Podľa jej slov jednoducho chcela byť s manželom a chcela sa o neho postarať. Našťastie, aj ona má ľahký priebeh ochorenia.

Jej konaním však určite nechce nabádať ľudí a manželské páry, aby postupovali rovnako. Zdravie je prvoradé a musíme si ho chrániť! Preto v tomto prípade nechce byť inšpiráciou a vzorom pre iných.

profimedia-0507221807.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Herec na Instagrame, kde naživo odpovedal na otázky fanúšikov, povedal, že spoločná karanténa je skúškou ich vzťahu. A aj keď sa snažia jeden druhého tolerovať, už prekonali jeden menší boj, kedy musel ísť do inej miestnosti.

Taktiež upozornil ľudí, že vážnu situáciu nemôžu podceňovať. U neho sa totiž nedostavili skoro žiadne príznaky a stále sa cíti dobre. Testovať sa nechal po tom, čo zistil, že sa stretol s osobou, ktorej potvrdili nový koronavírus. Zrejme to bola manželka kanadského premiéra Justina Trudeaua, Sophie Grégoire Trudeau.

Preto zdôraznil, že napriek tomu, že sa cítite dobre a nemáte žiadne príznaky, môžete byť nakazení a nebezpečný vírus môžete prenášať.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Šoubiz